Залишилися лічені тижні до анонсу нового покоління смартфонів Apple. Про прийдешні iPhone вже відомо багато. Зокрема, довгий час нас годують чутками про потрійну камеру. Судячи з макетів і фотографій — це правда. Втім, на трьох камерах в смартфоні яблучна компанія зупинятися явно не збирається. Нові витоки прямо з Японії повідомляють про розробку iPad Pro з потрійною камерою як в iPhone XI.

Якщо вірити джерелу, японському ресурсу Mac Otakara, найближче покоління iPad Pro отримає потрійний модуль камери, а звичайну модель без приставки Pro оснастять двома сенсорами. Таким чином, всі iPad в лінійці зможуть робити фото з розмиванням в режимі «Портрет» і краще працювати з AR-додатками, більш адекватно оцінюючи відстань до об’єктів. Для останнього, до речі, і потрібно ToF-сенсор, який займе місце в модулі камери нових iPhone 2019 року.

Як раніше повідомило видання Bloomberg, Apple збирається поліпшити AR Kit. В даний момент в розвиток проекту вкладаються величезні кошти, проте серйозної популярності серед користувачів він не отримує. Нові iPad Pro з потрійною камерою, за чутками, можуть представити вже в жовтні 2019 року.

Також буде цікаво:   Названі найшвидші смартфони та планшети Apple