У кількох нових звітах відомий аналітик TF International Securities Мін-Чі Куо розповів, що Apple планує серйозне оновлення камер iPhone протягом наступних двох років. Про це пише Macrumors.

Вже в 2022 році потенційний iPhone 14 Pro повинен отримати основний датчик на 48 Мп з можливістю запису відео у форматі 8К (проти 4К, доступних зараз). За словами інсайдера, такі записи можна буде відтворювати в гарнітурі змішаної реальності (AR/VR), яка, як очікується, також буде випущена наприкінці наступного року.

Збільшення оптичного зуму варто чекати лише у 2023 році. За даними Куо, як мінімум, одна модель iPhone 15 повинна отримати перископічну лінзу, яка дозволить реалізувати багаторазове наближення без серйозного збільшення розміру фотомодуля і товщини корпусу смартфона. Зараз така оптика використовується, наприклад, у Galaxy S21 Ultra та Xiaomi Mi 11 Pro/Ultra.

На завершення аналітик додав, що ці апгрейди камер iPhone дозволять значно збільшити не тільки частку ринку, але й виручку тайванського виробника Largan Precision, який і постачає лінзи для камер Apple.

Також буде цікаво:   Годинник Apple Watch дозволяв прослуховувати користувачів