Китайська корпорація Xiaomi завжди намагалася приділяти максимально багато уваги своєму фірмовому програмному забезпеченню для смартфонів, а нинішній рік не став винятком з правил. Сьогодні розробники цієї компанії випустили нову прошивку MIUI 10, яка сильно підвищує якість фотографій на смартфонах бренду. Важливо зауважити, що мова йде про стабільну глобальну операційну систему, в яку вбудовані російська мова і всі сервіси Google.

Операційна система MIUI 10 для смартфонів Xiaomi, яка доступна для завантаження і установки на деякі моделі мобільних пристроїв бренду, значно підвищує якість фотографій. Секрет в тому, що розробники реалізували підтримку всіх можливостей камери флагмана Mi Mix 3 на більш доступних за ціною телефонах, в список яких входять Mi 8, Mi 8 Pro і Mi 8 Explorer Edition. Тепер на них можна записувати відео з частотою 960 кадрів в секунду, яке забезпечує уповільнення в більш ніж 15 раз.

Крім того, тепер користувачі флагманських смартфонів 8 Mi, Mi 8 Pro і Mi 8 Explorer Edition мають можливість використовувати новий режим нічної зйомки, який значно підвищує рівень яскравості таким чином,що знімки виглядають дуже ефектно. Реалізувати підтримку всіх цих можливостей у даних флагманських телефонах вдалося за рахунок того, що в них використовується точно така ж фотокамера по частині «заліза», як і в моделі Mi Mix 3.

Нова прошивка вже доступна для установки на смартфони Xiaomi, які мають модифікацію Global Version. Всім користувачам телефонів 8 Mi, Mi 8 Pro і Mi 8 Explorer Edition варто якомога швидше встановити апдейт, адже з його допомогою через фірмовий додаток «Камера», вбудований в прошивку MIUI 10, можна буде робити вкрай ефектні знімки на Новий рік, якими потім буде не соромно поділитися з друзями та рідними.

Джерело: akket.com

Також буде цікаво:   У Херсоні створять плавучий космодром