11 листопада 2018 року, в соціальній мережі Weibo з’явилася інформація про те, що прошивка MIUI 10 для мобільних пристроїв компанії Xiaomi в найближчі кілька тижнів оновиться до нової версії і отримає дуже корисне нововведення, завдяки якому вона зможе робити фотографії максимально хорошої якості. Все завдяки нативній підтримці Google Camera, встановити яку відтепер можна буде без будь-яких складнощів і кастомізації.

Нова можливість гарантовано з’явиться на телефону Mi 8, Mi Mix 2s, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition і Mi Mix 3. Все завдяки тому, що Xiaomi вирішила активувати підтримку HAL3 (camera2API) в прошивці MIUI 10, на базі якої і працює Google Camera. Нова можливість з’явиться у версії 11.8, яка буде поставлятися з підтримкою HAL3 прямо за замовчуванням, тобто власникам мобільних пристроїв бренду виявиться досить їх просто оновити до найновішої ОС, після чого все запрацює автоматично.

Також за рахунок цієї новації власники телефонів Xiaomi зможуть використовувати не тільки GCam, причому без будь-яких модифікацій, але ще і інші додатки, які також використовують camera2API для поліпшення якості знімків. Всіх власники смартфонів Mi 8, Mi Mix 2s, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition і Mi Mix 3 можна привітати з тим, що тепер їх мобільні пристрої будуть робити фотографії в кілька разів краще, ніж будь-коли раніше. Така велика різниця буде помітна в умовах сильної нестачі світла.

Очікується, що нова прошивка MIUI 10 для телефонів Xiaomi побачить світ до кінця 2018 року, а її головною особливістю стане повна нативная підтримка Google Camera.

Також буде цікаво:   Який може бути Windows 12: крутий відеоконцепт оновлення