Лічені години назад в руки журналістам потрапила прошивка для смартфонів Galaxy S9 і S9 +, яка заснована на базі Android 9.0 PIe і містить в собі графічну оболонку Samsung Experience 10. Подібне поєднання досить сильно змінило зовнішній вигляд всього програмного забезпечення, зробивши його значно краще. На цей раз південнокорейська корпорація не стала винаходити щось зовсім нове. Вона зробила свою фірмову прошивку схожою на оригінального «зеленого робота» від Google.

Головне нововведення оболонки Samsung Experience 10 в тому, що користувачам стала доступна темна тема оформлення. З огляду на, що всі сучасні телефони бренду оснащені AMOLED-екранами, така особливість гарантовано доведеться дуже багатьом користувачам за смаком, адже за рахунок неї можна не тільки знизити навантаження на очі, але ще і скоротити витрату акумулятора, що позитивно позначиться на часі автономної роботи.

Піктограми в розділі налаштувань були спрощені, щоб вони візуально виглядали більш ефектно. Варто розуміти, що в даний час нова прошивка для телефонів Galaxy на Android 9.0 Pie з оболонкою Samsung Experience 10 знаходиться в стадії тестування, тому зустрічаються візуальні недоробки, але незабаром від них точно позбудуться.

У всьому інтерфейсі нового ПО використовуються закруглені краї, що на телефонах з повнорозмірним екраном 18: 9 виглядає досить ефектно і стильно. Встановити новітню ОС на свої мобільні пристрої вже можуть власники Galaxy S9 і S9 +, які погодяться взяти участь в програмі бета-тестування Samsung Beta.

Джерело: itechua.com

Також буде цікаво:   Старі Android-смартфони не зможуть відкривати сайти вже в наступному році