Керівництво Microsoft вже не один раз говорило про те, що компанія розчарована тим, як поширюється операційна система Windows 10, тому як цей процес повинен йти чи не в два рази швидше. Саме тому час від часу доводиться приймати якісь заходи, які посприяють підвищенню популярності даної ОС. Як вдалося з’ясувати, в даний час розробники завершують створення нової «вінди», яка позбавлена ​​частини функцій звичайної.

Так, наприклад, з неї прибрали «живі плитки», а також безліч інших можливостей, які «пожирають» обчислювальну потужність, тим самим змушуючи комп’ютер працювати не тільки більш повільно, але ще і менше на одному заряді, якщо це ноутбук. Нова операційна система називається Windows 10 Lite, а вийти вона повинна вже в нинішньому році. Вона, в порівнянні зі звичайною, працює в два рази швидше на деяких моделях електронних пристроїв, де продуктивності досить мало.

Інформація про дану операційній системі з’явилася в офіційних документах Microsoft, які випадково потрапили у вільний доступ. Швидше за все, Windows 10 LIte буде представлена ​​вже на початку травня нинішнього року на спеціальній конференції для розробників. Які ще нововведення отримає дане програмне забезпечення, на жаль, зараз невідомо. Деякі вважають, що ця «вінда» виявиться заточена тільки під персональні комп’ютери, тобто з неї приберуть підтримку планшетних можливостей, чим багато точно залишаться задоволені.

У такому випадку ці програми дійсно зможе швидко змусити всіх фанатів Windows 7 перейти на нову операційну систему. Залишається вірити, що до офіційного анонса нової операційної системи від Microsoft в мережу потраплять відомості про те, що вона з себе представляє.

Також буде цікаво:   YouTube видалятиме комерційно недоцільні акаунти