Еталон ультрабуків Apple загрожують посунути конкуренти, наступаючи вже на п’яти.

Довгий час MacBook Pro вважається найбільш просунутим, компактним і ергономічним ноутбуком. Його вважають, свого роду, вінцем інновацій в світі виробників ноутбуків. Але не так давно почали з’являтися конкуренти, які прагнуть посунути гіганта з його п’єдесталу.

Сьогодні експертами вже названі ТОП-3 найдешевших «вбивці» MacBook Pro. І більшість з них родом з Китаю. Порівняння наводиться як за ціною так і за показниками, якими можуть похвалитися новачки або далеко відстають від MacBook.

Преміальний 15-дюймовий лептоп Dell XPS 15. Процесори практично однакові, але в сторону MacBook Pro. Теж саме стосується і оперативної пам’яті, якої на борту у кожного по 16 ГБ, але у Dell більш кращого покоління. У графічних тестах продуктивності MacBook Pro всюди йшов попереду, але швидкодію все одно можна порівняти. А ось з ціною є невеликий розбіг, від $ 900 до $ 1100 в залежності від комплектації, що на порядок дешевше, ніж MacBook Pro.

Xiaomi Mi Notebook Pro. Даний ноутбук вважається грізним конкурентом для Apple, і цьому є кілька причин. По-перше його ціна, яка менша ніж MacBook Pro на $ 500 змушує придивитися до нього. А придивившись, можна побачити швидкодію і продуктивність китайського гаджета. Тут він перевершує MacBook і в процесорі, який могутніший, і графіку, яка під управлінням більш потужної відеокарти NVidia GeForce MX150 залишає позаду купертіновского дітище.

А головним «вбивцею» MacBook Pro став Huawei Matebook Pro. Ноутбук перевершує MacBook практично за всіма параметрами. Починаючи з графіки та продуктивності в тестах новинка обійшла дітище Apple, залишивши за собою право кращого за швидкодією в лінійці. Huawei попрацював дуже добре над своїм твором, і зміг скласти конкуренцію. А найголовніше – коштує він не більше $ 1000.

Але жоден з представлених дешевих «вбивць» не зміг перевершити по дизайну і дисплею MacBook Pro, який так і залишається найкращим в сегменті. Однак, скоро це може змінитися.

Також буде цікаво:   Відключити платні підписки на iOS стало зовсім просто