Сервіс пошук авіаквитків momondo підрахував, які напрямки стали найбільш затребуваними серед українців після запровадження безвізового режиму з ЄС. У трійку найбільш популярних напрямків увійшли Барселона, Рим і Париж. Далі йдуть Мілан, Лісабон, Прага, Варшава, Амстердам, Афіни. Замикає десятку лідерів Мадрид.

Більшість пошукових запитів припадало на перельоти з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Івано-Франківська. З цих міст регулярні рейси до Європи виконують як українські, так і іноземні авіакомпанії.

При цьому, користувачі momondo з Києва найбільше цікавилися авіаквитками в Іспанію, Італію і Францію, а зі Львова – в Італію та Іспанію. З Одеси найчастіше літають до Німеччини і Чехії, з Харкова – в Польщу і Іспанію.

За даними momondo, зростання пошукових запитів 12 червня 2017 року, в перший день після введення безвіза, склав +319% в порівнянні з аналогічним днем ​​тижнем раніше. Протягом тижня інтерес до країн безвізової зони стабілізувався, в результаті приріст склав +62,9%.

Безвізовий режим дозволяє громадянам України знаходитися на території ЄС не більше 90 днів кожні півроку.

Також буде цікаво:   Фестиваль WEGAME 3.0 відбудеться в квітні 2017 року