Розробник з порталу XDA продемонстрував «ранній тест» функції камери Night Sight, яка незабаром повинна бути випущена для телефонів Pixel 3 і Pixel 3 XL. Передбачається, що оновлення вийде в листопаді, але ентузіасти вже задіяли цю функцію на Pixel 3, 3 XL і навіть на попередніх поколіннях смартфонів від Google.

Розробнику вдалося перекомпілірувати APK-додаток камери телефону і перемкнути значення функції Night Sight (Нічне бачення) з false на true. Він навіть зміг задіяти функцію на Pixel 2 XL. Результати дійсно вражають.

Фотографії зроблені на Pixel 3 і Pixel 2 XL. Для порівняння, в кожному знімку використовувалися режими HDR + і Night Sight. За заявою  автора, в деяких сценах було так темно, що було важко побачити деталі неозброєним оком, але камера вловила багато з них.

Зараз APK-файл знаходиться в загальному доступі на сайті XDA , і будь-хто може протестувати цю функцію на смартфонах Pixel.

Варто відзначити, що Google все ще працює над алгоритмами обробки і в фінальному релізі функція може стати набагато краще.

Також буде цікаво:   Puma Smartwatch — типові смарт-годинники