Тиждень тому компанія Motorola представила смартфони лінійки Moto G7. До неї увійшло чотири моделі, включаючи топовий Moto G7 Plus.

Апарат відрізняється тим, що в комплекті з ним поставляється зарядний пристрій потужністю 27 Вт, і це при ціні в 300 євро (9 200 грн.). Фахівці PhoneArena протестували новинку, використовуючи свою методику, і у них вийшли досить вражаючі результати.

Як можна бачити, Moto G7 Plus-лідер по швидкості зарядки серед апаратів, які побували в лабораторії джерела. Так, ми знаємо, що зарядка Oppo Super VOOC ще швидше, але, по-перше, наші колеги не тестували смартфонів з цією технологією, а по-друге, таких моделей лише кілька, та й то або вони занадто дорогі, або не продаються на багатьох ринках.

У підсумку джерело назвало Moto G7 Plus самим швидкозаряджаючимся смартфоном в світі. І хоча ми знаємо, що це не так (дивно, що цього не знають фахівці джерела), якщо не говорити про рідкісні і дуже дорогі моделі, титул у новинки Motorola цілком справедливий. Повторимося, смартфон коштує всього близько 300 євро, а потрібний зарядний пристрій поставляється в комплекті.

Якщо говорити про результати джерела докладніше, за 10 хвилин смартфон заряджається на 25% , за 15 хвилин-на 43%, а за півгодини — на 80%.

Також буде цікаво:   Xiaomi Pocophone F1 знизиться у ціні завдяки новим конфігураціям