Прийшла весна. Це прекрасна пора року, але є й інша сторона медалі. Це комахи, тополиний пух, пил і бруд, які так і норовлять потрапити в кожен будинок через вікна. Тому, щоб захистити свій будинок і з комфортом насолоджуватися теплою порою року і існує така незамінна захисна конструкція для металопластикових вікон, як москітна сітка. Москітні сітки на вікнах також можуть запобігти падінню з висоти ваших домашніх улюбленців.

Москітні сітки на вікна бувають декількох видів: рамкові, рулонні або ролетні.

москитная сетка

Найбільш поширеними серед покупців є рамкові москітні сітки. Так як вони з легкістю встановлюються, демонтуються і підходять для вікон будь-якого типу. А також без проблем миються. Таку сітку без проблем можна встановити на вікно самостійно. Вас зацікавила рамкова москітна сітка і ціна? Купити її можна на сайті torgoviy.com.ua по найприйнятнішою ціною.

Рулонні або ролетні москітні сітки нагадують за своєю конструкцією жалюзі і працюють за таким же принципом. Перевагою таких сіток є той момент, що їх необов’язково прибирати з вікна в зимовий період, досить згорнути їх в рулон за допомогою ручки – засувки. Це економить місце. Таку сітку встановити самостійно – дуже складно, це повинен робити фахівець. Вартість роллетної москітної сітки на порядок вище звичайної рамкової.

Важливо пам’ятати, що встановлюється москітна сітка на вікна: пластикові, алюмінієві, балконні рами і дверні прорізи! І який би різновид москітних сіток вас не зацікавив, всього один дзвінок у магазин “Торговий” і ви може подарувати комфорт вашому будинку.

Також буде цікаво:   Міжкімнатні шпоновані двері в великому асортименті від «Двери Белоруссии»