Міжнародні автомобільні перевезення – зручний, швидкий, доступний і надійний спосіб доставки вантажів. Компанія «TIGER Logistic Link » здійснює міжнародні перевезення із країни ЄС і СНД. Постійними клієнтами є понад 100 великих і малих підприємств. Ресурси компанії і партнерів – парк автомобілів екологічних стандартів Євро 4, Євро 5. Фахівці компанії забезпечать надійну і безпечну доставку Ваших товарів при оптимальних фінансових витратах. Пропонує скористатися такими послугами:

перевезення вантажів критими автомобілями від 0, 1 тонни до 24 тонн
вантажоперевезення збірних вантажів від 100 кг;
перевезення небезпечних вантажів (ADR);
доставка негабаритних і великовагових вантажів;
рефрижераторні перевезення до 21тонни;

Перевозять близько 180 тисяч тонн різних вантажів на рік. Вони не тільки надають оптимальний автотранспорт для перевезення ваших вантажів, а і запропонують найкращий транспортний маршрут, і подбають про правильність та повноту оформлення товаротранспортних документів.

Відправити запит, ви зможете дізнатися вартість доставки вашого вантажу, відправивши  запит на сайті ru.tlogisticlink.com працівники швидко вийдуть з вами на зв`язок.

Знання транспортного законодавства та митних правил країн, куди вони доставляють вантаж, а це практично всі країни ЄС і СНД, допомагає уникнути непередбачених ситуацій при перевезенні вантажів. Компанія дбає про безпечну та своєчасну доставку вантажу, тому ви завжди будете поінформовані про місцезнаходження, терміни доставки.  Успіх компанії – особистий внесок кожного співробітника в загальну справу. Щоб зберегти лідируючі позиції на ринку автомобільних перевезень, вони постійно підвищують професійний рівень співробітників. Вивчають пріоритетні напрямки перевезень на міжнародному логістичному ринку, зміни в законодавстві, правилах оформлення документів. Укладають довгострокові договори з компаніями-партнерами, робота яких заснована на дотриманні принципів порядності, чесності, професіоналізму. Якщо вам потрібна швидка і безпечна доставка вантажу – то ви вже знаєте до кого звертатись!

Також буде цікаво:   «Социальный опрос с оплатой» - обзор и отзывы