Фандрейзингова платформа United24 та Endorah об’єднали зусилля, щоб створити унікальний ігровий досвід у Minecraft – Minesalt. Цей проект не лише розважає, але й несе важливу місію: збір коштів на відбудову Великокостромської гімназії, зруйнованої російськими окупантами.

Minesalt переносить гравців у віртуальні шахти Соледара, колись найбільшого солевидобутку в Європі. 16 локацій, 500 км тунелів, захоплюючі історії та 140 кристалів, які потрібно знайти, роблять цю подорож незабутньою.

Амбасадори United24 стають компаньйонами гравців у цій віртуальній мандрівці. Річард Бренсон, Міша Коллінз, Олександр Усик, Скотт Келлі, Кетрін Винник, Іванна Сахно та інші відомі особистості додають Minesalt ще більшої ваги та емоційної глибини.

З лютого 2023 року Соледар перебуває під окупацією РФ. Minesalt прагне нагадати світовій спільноті про трагедію українського народу та дати можливість кожному долучитися до допомоги. Зібрані кошти будуть спрямовані на відновлення Великокостромської гімназії, щоб українські діти знову могли отримувати освіту в безпечному та сучасному середовищі.

Minesalt – це не просто гра, це можливість зробити свій внесок у майбутнє України. Приєднуйтесь до віртуальної подорожі шахтами Соледара, зберіть 140 кристалів та допоможіть українській школі!

Також буде цікаво:   Названий топ-10 пам'яток Європи, які розчаровують