Процедура відбілювання зубів знайшла свою популярність у всьому світі. Тому, велика кількість клінік пропонує подібний вид послуги, в тому числі і стоматологічна клініка Mydent. Адже, гарна посмішка – успіх, приємний зовнішній вигляд, здоров’я. І саме білі зуби виглядають по-справжньому красиво. Та й саму процедуру не можна назвати складною. На цьому тлі була придумана велика кількість міфів. Прийшов час їх розвіяти.

Відбілювання шкодить емалі

Найпоширеніший міф, який можна почути. З такою думкою ходить добра половина людей. І ходять саме з пожовклою емаллю, яку, лише, на їхню думку, неприпустимо вибілювати, інакше емаль почне розтріскуватися і існує високий ризик втратити зуб. Сучасна косметологія піклується про своїх клієнтів (та їх зуби) пропонуючи виключно щадні і абсолютно безболісні методи очищення поверхні. Звичайно, якщо нехтувати показниками стоматолога і робити чистку зубів частіше ніж 1 раз на півроку, то, не виключено, що зубна емаль почне псується. Але, що вже говорити про стоматологічну галузь, якщо на шляху до здоров’я зубної емалі стоять газовані води, солодощі, кава, чай і так далі.

Відбілювання – це тимчасово

Дійсно тимчасово. І часто період триває від півроку до 5 років. І хіба такий період можна назвати короткостроковим. Білосніжна усмішка обов’язково подарує набагато більше приємних моментів. А якщо у людей немає шкідливих звичок, за день випито 1-2 чашки кави, то особливо переживати точно не варто.

Після відбілювання зуби вимагають ретельного догляду

Насправді після відбілювання варто вести звичайний ритм життя. А догляду зуби вимагають на постійній основі. Зубна паста і зубна щітка, нитка, ополіскувач та регулярні візити до стоматолога – основа всіх правил турботи про зуби. Виконуючи їх, можна не тільки продовжити ефект від відбілювання, а й підтримувати здоров’я емалі в цілому.

Будь-яке відбілювання зроблять зуби неприродно білими

Насправді відбілювання передбачає освітлення природного кольору (або нажитого негативними зовнішніми факторами) емалі. Так, варто розраховувати лише на 2-4 тони. І лише деякі методи відбілювання зроблять усмішку сліпучобілою. Завжди вибір за споживачем.

Відбілити зуби можна і самостійно

Дійсно, вартість відбілювання зубів можна назвати дешевою. Але, вкладення того варті. Інші ж намагаються відтворити ефект самостійно. Лише стоматолог зможе об’єктивно оцінити стан зубів, дати «зелене світло» до відбілювання і підібрати найбільш підходящий варіант. Домашнє відбілювання часто шкодить емалі від незнання. Агресивне середовище не тільки не призводить до результату, але і може погіршити перебіг захворювання зубів.

Також буде цікаво:   Паливний стенд ТНВД