Microsoft випустила для учасників програми бета-тестування Windows 11 Release Preview – це фінальна версія системи, яка стане доступна звичайним користувачам тільки 5 жовтня. Якщо вам не терпиться випробувати нову версію раніше, зробити це можна вже зараз – і абсолютно безкоштовно.

Якщо ваш комп’ютер сумісний з Windows 11, приєднаєтеся до програми Windows Insider. Після цього в настройках відкрийте «Оновлення та безпека» і перейдіть у вкладку «Програма попередньої оцінки Windows». Тут натисніть «Почати» і увійдіть в обліковий запис Microsoft. Під час налаштування параметрів облікового запису виберіть «Програма Release Preview». Погодьтеся з умовами використання та перезавантажте комп’ютер.

Після цього в розділі «Оновлення та безпека» з’явиться плашка з пропозицією спробувати Windows 11. Натисніть на кнопку «Завантажити та встановити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб оновити систему. Після установки фінальної версії можна знову відкрити розділ програми Windows Insider, щоб відмовитися від отримання подальших попередніх збірок.

Також можна встановити систему без оновлення: Microsoft випустила образ системи, який можна завантажити на цій сторінці (збірка 22000.194).

Також буде цікаво:   Над Дніпром хочуть побудувати канатну дорогу