Як і у випадку зі смартфонами, власникам актуальних ноутбуків Huawei переживати нема про що.

Слідом за Google і рядом інших організацій з США про свій розрив співпраці з Huawei оголосила і компанія Microsoft. Офіційних заяви для преси не було, але, як повідомляють китайські ЗМІ, MS вже відкликала сервісну групу з штаб-квартири Шеньчжені.

З цього моменту Microsoft припиняє приймати нові замовлення від Huawei на пристрої, що працюють на базі систем Windows. Відповідно, сертифікація всіх фірмових ноутбуків MateBook була зупинена.

Як і у випадку з Android-смартфонами, вже випущені і продані ноутбуки Huawei не будуть відчувати жодних проблем з оновленнями і роботою фірмових сервісів MS. Їх програмної підтримки нічого не загрожує.

Крім двох цих корпорацій від комерційних відносин з Huawei була змушена відмовитися SD Association, ліцензується використання карток пам’яті формату microSD. Тобто тепер в нових пристроях Huawei слотів під них вже не буде. Крім того, Huawei відсторонена від участі в поліпшенні технології Wi-Fi, хоча заборони на її використання немає.

У числі інших компаній, які оголосили про припинення роботи з Huawei: AMD, ARM, Intel, Qualcomm, JEDEC і PCIe. Виною всьому – рішення уряду США, яке внесло китайську корпорацію і всі її дочірні структури в список заборонених для співпраці.

Також буде цікаво:   Windows 10 залишилася без однієї з найважливіших функцій