Будь-яка залежність – наркоманія, алкоголізм, ігроманія, негативно позначається на фізичному і психічному здоров’ї окремої людини і всього суспільства в цілому. При цьому вже доведено, що залежність, в тому числі і алкоголізм – це хвороба, а не просто шкідлива звичка або риса характеру. І ця хвороба потребує лікування.

Лікування алкоголізму має на увазі втручання фахівців, які проводять послідовні роботи з залежним пацієнтом.

У реабілітаційному центрі лечение алкогольной зависимости в Виннице Мед-Захид” працюють кращі професіонали, які спеціалізуються на проведенні максимально ефективного лікування алкоголізму. Тут готові допомогти абсолютно будь-якій людині з хворобою на будь-якій стадії.

Ефективне лікування алкоголізму

У клініці ефективне лікування проводять в декілька певних етапів, спрямованих на відновлення і здоров’я і емоційного стану пацієнта. При цьому людина постійно знаходиться під наглядом лікарів.

Під час терапії обов’язково використовуються спеціальні медикаменти, за допомогою яких домагаються придушення залежності, а також для відновлення правильного функціонування життєво важливих органів, які постраждали внаслідок алкогольної інтоксикації.

Лікування алкоголізму також тісно переплітається з програмою психологічного впливу, що дозволяє запобігати виникненню рецидивів і закріплювати в підсвідомості пацієнта негативне ставлення до алкоголю.

Важливий принцип підходу до кожного пацієнта в наркологічному центрі “Мед-Захид” – це анонімне лікування алкоголізму.

Багатьох родичів хвилює ціна лікування алкоголізму. У центрах вартість визначається для кожного пацієнта індивідуально. Залежати вона буде від багатьох чинників, це занедбаність хвороби, загальний стаж вживання, психічні особливості людини, здатність йти на контакт і т. Д.

Етапи лікування алкоголізму

Весь період лікування в клініці розділяється на три основних етапи:

  • Детоксикація (виведення з запою);
  • Реабілітація;
  • Соціальна адаптація.

Під час першого етапу – детоксикації, пацієнта виводять зі стану запою, проте зняття похмілля це ще не позбавлення залежності, потрібно тривала робота з фахівцем над психічної і емоційною сферою пацієнта.

Тому другий етап лікування – це реабілітація – підготовка до повернення пацієнта до повноцінного життя, шляхом психотерапевтичного впливу на свідомість залежного. На даному етапі для більшої ефективності центр рекомендує індивідуально працювати з психологом.

Третій етап допомагає пацієнтам, які пройшли курс реабілітації, повернутися до нормального життя в суспільстві і адаптуватися в ньому, уникаючи конфліктних ситуацій, які можуть повернути колишню залежність.

Головною складовою успіху лікування алкоголізму є бажання самого пацієнта, усвідомлення виникнення бажання повернутися до колишньої алкогольного життя і готовність протистояти цьому бажанню. На повне відновлення можуть знадобитися роки, і навіть при появі явних поліпшень не варто припиняти спілкування з лікарем.

Також буде цікаво:   Как выбрать кресло для офиса и дома