Існує безліч способів лікування людей, але, напевно, лікування травами саме натуральне, приємне і одне з найдавніших. З незапам’ятних часів людина знала цілющу силу і застосовував лікарські рослини при лікуванні хворих. Про лікування травами йдеться в Старому Завіті і в східно-індійському трактаті «Аюрведа» – Наука про Життя, якій вже кілька тисяч років. Навіть сучасна наука визнала деякі її частини як підручники.

З першої половини ХI століття в Київській Русі почали складатися травники, куди записувалися цілющі трави. Указом Петра I в Петербурзі, Москві і Лубні в 18 столітті були створені «аптекарські городи», де вирощувалися потрібні рослини.

Лікарські рослини не тільки лікують, але і збільшують працездатність, тримають організм у тонусі, покращують якість життя, дають додаткові ресурси організму. Чому так відбувається? Тому, що володіють багатими комплексами вітамінів і мікроелементів. Ці складові відсувають передчасне старіння шкіри обличчя і тіла, повертають волоссю здоровий блиск і силу.

Нашій шкірі необхідні вітаміни А, Е, С, В2, В2 В5 і В6 покращують стан шкіри голови і тіла. Це «золотий ресурс» нашого здоров’я. Жінки давно оцінили і користуються ним з незапам’ятних часів. Лікарські рослини цінуються за своє ефективне і м’який вплив на організм. За відсутність побічних ефектів, як у випадку застосування медпрепаратів без ефекту звикання.

Цілющий ефект рослин можна посилити, використовуючи не окремі рослини, а їх поєднання. Довідник лікарських рослин www.healthday.in.ua. Збори з трав роблять більш потужний вплив на різні хвороби, що доведено багатовіковим досвідом людства. Відбувається це тому що трави підсилюють лікувальні властивості в поєднанні між собою. Таким поєднанням рослини каталізують один одного і лікують не тільки основне захворювання, але і супутні, що сприяє загальному оздоровленню організму.

Лікувальні збори з трав є сумішшю подрібнених до 3-5 мм коренів, листя, стебел, плодів і насіння певних рослин. Значну роль відіграє дотримання пропорцій. Виходить багатий на мікро- і макроелементи, солі, амінокислоти і метали збір здатний збільшувати швидкість обміну речовин.

Цілющі збори готуються як відвар або настій, рідше як спиртовий екстракт. Залежно від компонентів суміші готується настій або відвар. Настій готується в термосі, якщо має ефірну складову, то щоб максимально зберегти корисні речовини.

Варто подумати не тільки про лікування, а й про профілактику хвороб. Давно відомо поняття – трав’яний чай. Чаї не тільки засіб профілактики хвороб, а й ароматні, радують чарівними смаками.

Також буде цікаво:   Гомеопатична аптечка першої допомоги для дому

Вирішивши купити цілющі рослини, збори для лікування або трав’яні чаї для профілактики, Ви обов’язково допоможете своєму організму. Вони очищають організм, посилюють метаболізм. Використовуйте властивості цілющих рослин на благо свого здоров’я.