Американський Конгрес порекомендував Facebook відкласти запуск криптовалюта Libra. За словами глави комітету Палати представників Конгресу з питань фінансових послуг Максін Уотерс, спочатку проект потрібно перевірити.

Крім того, до 2020 року США планують запустити спеціальний механізм, що дозволяє здійснювати платежі через Facebook і WhatsApp, повідомляє BBC.

Уотерс також зазначила, що з Facebook пов’язано багато негативних історій про неправомірне використання даних користувачів соцмережі і не тільки. Через це перед запуском нового проекту потрібно ретельно перевірити його на вразливість даних.

«З огляду на минуле компанії, я прошу Facebook погодитися на мораторій на будь-яке просування проекту з розробки криптовалюти, поки у Конгресу і регуляторів не буде можливості вивчити ці питання та вжити необхідних заходів», — сказала Уотерс. У той же час сенатор Шеррод Браун, член банківського комітету Сенату, сказав, що, на його думку, компанія Facebook стала «занадто великою і занадто потужною».

Також ви можете подивитись курс Bitcoin.

Також буде цікаво:   Українці використали більше ресурсів, ніж довкілля може відновити за рік – Держекоінспекція