Інсайдерський ресурс PC-Tablet з посиланням на джерела в споруджуваному заводі Foxconn на території Індії повідомив про те, що у вересні нинішнього року Apple представить публіці компактний iPhone XE, який стане поліпшеною в усіх відношеннях версією моделі iPhone SE. Однією з особливостей новинки виявиться сканер особи Face ID. На радість всіх тих, хто мріє купити собі мобільний пристрій, вже відомі його технічні характеристики.

Повідомляється, що iPhone XE, наступник iPhone SE зразка 2016 року, отримає повнорозмірний 4,8-дюймовий OLED-екран з підтримкою технології 3D Touch для визначення сили натискання. У верхній частині дисплея буде знаходитися сканер особи Face ID, а апаратною основою новинки стане торішній процесор Apple A12 Bionic. Що стосується обсягу оперативної пам’яті, то її, швидше за все, виявиться 3 ГБ, тоді як вбудованої буде 64 ГБ або 256 ГБ, в залежності від обраної покупцем моделі.

При цьому мобільний пристрій отримає корпус з металу, тобто скла не буде, а значить про бездротову зарядку по Qi можна навіть не мріяти. Повного захисту від води в iPhone XE також не опиниться, але зате користувачів чекає NFC для роботи з платіжною системою Apple Pay. Основна камера отримає 12 Мп, володіючи при цьому апертурою f / 1.8, а об’єктив на тильній частині виявиться всього один. Проводитися наступник iPhone SE буде на новому заводі Foxconn в Індії, а його продажі повинні початися незабаром після презентації цієї осені.

Також буде цікаво:   Як смартфон стежить за вами