1 лютого 2019 роки від ізраїльського ресурсу The Verifier, який посилається на свої джерела, надійшла інформація про те, що встановити операційну систему iOS 13 власники багатьох смартфонів Apple не зможуть. При цьому наголошується, що у «яблучної» корпорації є вагомі причини для того, щоб залишити всі ці гаджети без оновлення. Якщо джерело праве, а це поки що ніяк не можна перевірити, власникам багатьох планшетів і смартфонів від американського бренду доведеться купувати нові гаджети, або ж використовувати застаріле ПЗ.

Повідомляється, що до операційної системи iOS 13 не будуть оновлені смартфони iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Крім того, підтримки даної ОС немає в планшетах iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2 і iPad mimi 4. Використовувати новітнє програмне забезпечення не зможуть також власники самого останнього 6-го покоління iPod Touch, що надійшов в продаж більше трьох років тому. Джерело радить всім власникам гаджетів з цього списку вже зараз думати над тим, щоб купити новішу модель.

Цілком можливо, що Apple вирішила навмисно скоротити терміни програмної підтримки своїх електронних пристроїв, щоб таким чином підвищити продажі нових моделей. Втім, це малоймовірно, тому, швидше за все, основна причина полягає в чимось іншому, наприклад, в неможливості реалізувати в них якісь ключові особливості, які стануть частиною операційної системи iOS 13. Залишається лише віриться і сподіватися, що ця інформація не підтвердиться і в кінцевому підсумку майже всі гаджети зі списку отримають новітній ПО.

Також буде цікаво:   Redmi Note 8: стали відомі терміни початку продажів в Україні