Інсайдери 9to5Mac поділилися новою інформацією щодо iPhone 11. Вони стверджують, що вже бачили новинки вживу, але фотографії не надали.

Якщо вірити джерелу, то в нових смартфонах  залишиться порт Lightning . Тільки невідомо, чи отримає пристрій кабель для зарядки USB-C / Lightning.

Кодові назви:

•  iPhone 11 : D42 (iPhone12,3)
•  iPhone 11 Max : D43 (iPhone12,5)
•  iPhone XR 2 : N104 (iPhone12,1)

Моделі D42 і D43 отримають OLED Retina дисплей, N104 – Liquid Retina. Роздільна здатність екранів не зміниться в порівнянні з поточним поколінням.

Крім того, всі айфони 2019 року отримають оновлений вібромотор Taptic Engine (кодова назва  leap haptics ). Невідомо, що зміниться, але упор явно буде зроблений на функцію Haptic Touch (довге натискання), яка замінить 3D Touch (сильне натискання), щоб фанатам останньої технології було легше адаптуватися.

Чутки про камеру теж підтвердилися. iPhone 11 оснастять системою з трьох основних камер, одна з яких буде  ширококутної . Разом з нею додадуть нову функцію  Smart Frame  ( «Розумна рамка»). Вона фіксує область в кадрі на фотографіях і відео, щоб користувач міг регулювати кадрування або виконувати автоматичну корекцію перспективи.

Фронталки теж прокачають. Вона навчиться знімати уповільнені відео з частотою 120 кадрів / сек.

Також буде цікаво:   Нова Sony PlayStation визнана найгіршою ігровою приставкою