Під час реклами смартфона Huawei P30 Pro компанія-виробник показала публіці ряд фотографій, нібито зроблених на даний смартфон з використанням його четверної основної камери. Проте, як з’ясували журналісти GSMArena, насправді це нахабна брехня. Фотографія виверження вулкана, яка нібито була знята на флагман бренду з використанням 7-кратного оптичного зуму, насправді є вже дуже старим знімком, якому багато років, а зробили його на професійну камеру DSLR.

На такий самий обман компанія-виробник пішла під час підготовки до анонсу моделі Nova 3, де також був використаний знімок з камери DSLR, а не такої із смартфона. Подібні дії, як вважають журналісти, лише шкодять всьому бренду, наносячи його репутації значної шкоди. Виходить, що Huawei намагається знову і знову провести свій обман століття, але кожного разу його розкривають. З цього випливає лише те, що даний виробник нахабно обманює всіх покупців своїх смартфонів, і навіть не вчиться на своїх помилках.

Співробітники ресурсу пішли ще далі. Вони перевірили всі фотографії, які нібито були зроблені на Huawei P30 Pro з використанням його фотоможливостей, після чого прийшли до висновку, що всі знімки, опубліковані в соцмережі Weibo, насправді були куплені за ліцензією у сторонньої компанії, а потім відредаговані таким чином, щоб здавалося, що вони були зроблені саме на мобільний пристрій. Це справжнісінька ганьба, так вважають користувачі по всьому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.