Фахівці DxOMark опублікували великий звіт з тестування камер Huawei Mate 30 Pro. Ще до прем’єри цьому смартфону пророкували лідерство в рейтингу DxOMark, і він виправдав очікування: на даний момент Huawei Mate 30 Pro-кращий в світі камерофон.

Апарат отримав 131 бал за зйомку фото і 100 балів за зйомку відео, в сумі — 121 бал. Для порівняння, попередній лідер Samsung Galaxy Note 10+ 5G отримав 126 балів за зйомку фото і 101 бал — за зйомку відео, а в сумі в нього — 117 балів.

Найбільше при зйомці фото фахівці хвалять деталізацію — вона дуже хороша в будь-яких умовах зйомки. А ще апаратно-програмний комплекс камери дуже добре налаштований на відділення об’єкта від фону, тому контури об’єкта чітко відокремлюються і не размыливаются, як у конкурентів. Іншими словами, до боке претензій немає. Цікаво, що навіть знімки, зроблені за допомогою ширококутного об’єктиву, високо оцінені, хоча в більшості смартфонів це поки слабке місце. Мінуси некритичні. Наприклад, при зйомці зі спалахом сильно змінюється експозиція, кут огляду ширококутної камери міг бути і більше, нестабільність фокусування при зумуванні.

При відеозйомці фахівці хвалять стабілізацію (ефективна), автофокус (швидкий і точний) і кольору (яскраві), а ще відзначається хороша деталізація як при зйомці на вулиці, так і в приміщенні. Мінуси — текстурні артефакти, грубий шум і деяке спотворення кольорів при зйомці з малою кількістю світла, а також нестабільний баланс білого при зйомці на вулиці.

Що стосується фронтальної камери, то вона отримала 97 балів за якість фото і 88 балів — за якість відео. У сумі фронтальна камера заробила 93 бали, що дозволило їй розташуватися лише на п’ятому місці відповідного рейтингу.

Також буде цікаво:   Google змінила роботу смартфонів на Android