Керівництво відеохостингу YouTube розглядає можливість прибрати функцію «дизлайк» під відео на сайті, щоб протидіяти негативним флешмобам. Про це повідомляє The Verge.

Зазначається, що керівництво YouTube занепокоєне великою кількістю людей, які навмисно ставлять «дизлайки» під відео, аби знизити рейтинг ролика. Розробники хочуть прибрати можливість спаму та флешмобів, під час яких групи людей зумисне занижують рейтинги відеороликів, шкодячи авторам контенту і їхнім каналам у YouTube.

Директор з управління проектами на YouTube Том Ліюнг зазначив, що у розробників є декілька варіантів вирішення цієї проблеми, один із яких пропонує дати авторам відео можливість самим вирішувати, приховувати чи показувати кнопку «дизлайк» глядачам, проте якщо автор відео приховує цю функцію, то він не зможе побачити і позитивні рейтинги. Інший варіант, який розглядають розробники, — додати до кнопки «дизлайк» невелике опитування про те, чому глядачу не сподобалося відео. Це дозволить авторам зрозуміти, що вони роблять не так, і виключити втручання ботів.

Найрадикальнішим рішенням є повне видалення кнопки «не подобається», але Ліюнг вважає такий крок недемократичним, тому наразі усі варіанти перебувають на стадії обговорення.

Також буде цікаво:   Apple анонсувала iOS 13 з темною темою і поліпшеною продуктивністю