Пошуковий гігант представив напхану сенсорами і іншою електронікою куртку, яку можна буде купити за $350, але не раніше осені 2017 року.

Корпорація добра повільно, але впевнено перетворюється на виробника одягу. Високотехнологічного одягу. Пошуковий гігант поступово розширює свій асортимент переносної електроніки. Зовсім недавно інженери Google запатентували розумну кепку. Тепер вони представили розумну куртку для стиляг. Що буде далі, це лише питання часу.

Як повідомляє ресурс The Verge, інженери пошукового гіганта разом з кравцями та дизайнерами з компанії Levi Strauss & Co., яка є виробником популярного одягу та взуття, змайстрували розумну куртку, здатну активно взаємодіяти зі смартфоном свого власника. Продукт називається Commuter Trucker Jacket. Його вартість оцінюється в $350. Куртка з’явиться в продажі не раніше осені 2017 року.

Завдяки спеціальній сенсорній області розумна куртка допомагає своєму власникові давати команди смартфону. За допомогою кнопки користувачі можуть давати команди в частині вибору маршруту, відповідати на вхідні дзвінки, а також управляти відтворенням музики. Обмін даними між курткою і мобільним пристроєм здійснюється з використанням Bluetooth.

Нехай куртка і напхана розумною електронікою, але води вона зовсім не боїться, і це дуже великий плюс. Куртку при бажанні можна і випрати, знявши кліпсу, в якій інженери розмістили Bluetooth-передавач і іншу електроніку.

Також буде цікаво:   Як співробітники Google справляються зі стресом і залишаються креативними