Види і призначення одноконтурних настінних газових котлів

На відміну від двоконтурних, одноконтурні газові котли призначені винятково для опалення, і не здійснюють нагрів води для гарячого водопостачання. Проте, вони користуються незмінною популярністю у власників заміських котеджів і приватних будинків, так як їх ефективно використовувати в тандемі з бойлером.

Бувають в настінному і підлоговому виконанні. Настінні двоконтурні котли використовуються, як правило, для обігріву квартир і невеликих заміських будинків. Вони компактні і не займають багато місця. Більшість сучасних моделей мають зручну систему управління, високий ступінь безпеки і стильний дизайн, який легко вписується в будь-який інтер’єр.

Підлогові одноконтурні котли частіше використовуються для опалення великих житлових приміщень і комерційних площ, детальніше за посиланням https://sp-climate.com/catalog/gazovye-kotly/installation_method-is-nastennyy-and-conture_type-is-odnokonturnyy_kotel/.

Газові котли можуть бути оснащені природною або примусовою тягою (турбовані). У деяких моделях використовується або електронний розпал, або пиєзорозжиг. Електронна система розпалу сучасніша і економічна, так як не вимагає постійного тління гніту і автоматично включається.

Купити одноконтурні газові котли за вигідною ціною можна в інтернет-магазині “СП-Климат”. Менеджери допоможуть вибрати модель з відповідними характеристиками, дадуть відповідь на будь-які питання.

Також буде цікаво:   Як вибирати твердопаливний котел?