Футбольний симулятор FIFA більше не будуть випускати з 2023 року. Причина – припинення співпраці міжнародної федерації футболу ФІФА та розробників EA Sports, повідомляє Eurogamer.

Так остання на цей час гра FIFA 2022 стане останньою в серії. Почали випускати ігри під ліцензією FIFA в 1993 році з FIFA International Soccer.

Утім, у 2023 році EA Sports випустять нову гру під назвою EA Sports FC. «EA Sports FC матиме все, за що ви любите наші ігри: той самий ігровий досвід, режими, ліги, турніри, клуби та спортсмени», – коментує представник EA Sports Кем Вебер.

Розробники зберегли партнерські контракти з УЄФА, англійською Прем’єр-лігою й іспанською Прімерою. Уточнюють, що в грі залишаться ліцензовані 19 000 гравців, 700 клубів і понад 100 стадіонів. 

Водночас ФІФА планує розвивати свою ліцензію у співпрацях з іншими ігровими франчайзами, повідомив президент федерації Джанні Інфантіно. Раніше The New York Times розповідав, що причиною розірвання партнерства EA Sports і ФІФА стали фінансові запити федерації.

Також буде цікаво:   Дивіться кліп про Чорнобиль від номінантів на «Греммі» Telepopmusik