На просторах Всесвітньої павутини спливли нові концепт-арти смартфона Xiaomi Mi 9, який буде представлений і випущений в першому кварталі наступного року.

Якщо вірити цим картинкам, то Xiaomi Mi 9 буде схожий на Oneplus 6T і Huawei Mate 20. Екран пристрою отримає каплевідний виріз під фронтальну камеру, яка буде одинарної.

Нижня рамка екрану і раніше залишається видимою. З якої причини виробники не можу відмовитися від неї, тоді як бічних рамок практично не видно, поки що незрозуміло. Ймовірно, це рішення зумовлене внутрішньою конструкцією апарату.

Очікується, що смартфон Xiaomi Mi 9 отримає підтримку швидкої бездротової зарядки, а основна камера буде мати всього два модуля, а не три, як стверджують інші джерела. Втім, ми неодноразово говорили про те, що для отримання якісних фото і відео необов’язково мати камери з двома або трьома модулями. Досить поглянути на лінійку смартфонів Goog Pixel, все три покоління яких є відмінними камерофонами з одинарними камерами.

Що стосується дактилоскопічного датчика, то він, як видно на одному з зображень, буде розташовуватися під поверхнею екрана.

Не варто сумніватися в тому, що в якості однокристальної системи буде виступати Snapdragon 8150 .

PS. Дані зображення не є офіційними матеріалами Xiaomi. До виходу смартфона на ринок ми з вами, напевно, побачимо ще кілька варіантів цього пристрою.

Фото: igeekphone.com

Також буде цікаво:   Як технології зламують наш мозок