Останнім часом все більшої популярності набуває одяг в якому прослідковується стиль “етно”. Особливо це кидається у вічі на якісь великі державні свята, наприклад, на День незалежності. Тоді на вулицях можна побачити велику кількість людей у вишиванках. Тому не дивно, що попит породжує пропозицію і на ринку з’являються виробники етноодягу, наприклад, такі як Етнодім www.etnodim.com.ua/.

Етнодім це команда, колектив зі своїм мікрокліматом, при цьому їх відношення до робити не може не впливати на кінцевий продукт який вони виготовляють. В самому Етнодомі заявляють, що вони не лише колеги, що це ціла спільнота однодумців, друзів, які разом складають виробництво. В компанії стверджують, що їх основними повсякденними робочими інструментами є повага, розуміння та взаємодопомога, саме ці інструменти є тим фундаментом, який створює комфортну робочу атмосферу. Також в Етнодомі стверджують, що кожен з працівників є особистістю, яка має на життя свій власний погляд.

Можна впевнено говорити про те, що все вище описане є правдою, бо таке відношення до роботи, до колег втілюється у продукті, який випускає Етнодім. Завдяки особливому підходу до процесу виробництва в кінцевому результаті генерується багато цікавих ідей, при цьому ці ідеї потім реалізовуються на практиці, реалізуються в конкретний продукт.

Звісно, в цій команді кожен виконує свою роботу: хтось відповідає за роботу сайту, хтось створює дизайн білизни чи взуття, але всі рухаються в одному напрямку, йдуть до спільної мети – якісно зробити продукт та принести користь клієнту.

Варто зазначити, що графік роботи в компанії доволі шалений, хоча тут не забувають й про те, що потрібно відпочивати і роблять це часто разом. Тут полюбляють активний відпочинок, тематичні свята, командні ігри, а ще тут полюбляють створювати атмосферу радості прикрашаючи для цього свій офіс.

В Етнодім часто люблять повторювати, що вистояти здатне лише те, що побудовано на засадах довіри. Дійсно, те що створюють люди, які не мають такого почуття як байдужість – здатне проіснувати дуже тривалий проміжок часу.

Чим же займаються у Етнодім? Всю діяльність, всю палітру продукту створеного тут можна поділити на основні напрямки: продукція для жінок, продукція для чоловіків, продукція для дітей, аксесуари, взуття та продукція для дому. При цьому кожен з цих напрямків ще має свої особисті підрозділи, наприклад, для жінок тут виготовляють вишиті сукні, жіночі вишиванки, жіночі світшоти, футболки, верхній одяг та спідниці, а ще жіноче взуття.

Також буде цікаво:   3 звички, які допоможуть встигати більше

Чоловіки у Етнодім можуть знайти для себе вишиванки, світшоти,  футболки та взуття.

Для максимальної зручності клієнтів працює сайт, який також виконує ще й функцію інтернет-магазину. На його сторінках представлений великий об’єм інформації – починаючи від даних про саму компанію, та закінчуючи інформацією про ассортимент товарів. Відразу кидається в очі професіоналізм підходу до роботи, це виражається практично у всьому, починаючи від манери викладення інформації для клієнта і закінчуючи розміщенням продукції.

 

Можна сказати про те, що найбільше пощастило мешканцям Києва, які мають можливість замовити той чи інший товар та отримати його безкоштовно. Можна також безкоштовно забрати товара самовивозом. Не проблема якщо ви знаходитесь в іншому місті, навіть в дуже віддаленому від столиці України. Будь-який товар який ви замовили у Етнодім вам в короткий відрізок часу доставлять за допомогою транспортної компанії, та й коштує це не так вже й багато.

 

Підсумовуючи все вище сказане можна впевнено говорити про те, що Етнодім це чудова компанія, яка пропонує чудові товари в які вкладає частинку своєї душі.