Гірськолижні курорти Карпат дуже популярні. Вони відомі далеко за межами України і щорічно розвиваються. В даний час кожен турист може повністю задовольнити свої амбіції – їздити на санях, піднятися на гірські схили на снігоходах, пересуватися по снігу на сноубордах і ще багато іншого. Тут можливо знайти траси різного типу складності. Лижний сезон у Карпатах починається взимку, а закінчується тільки в березні. Влітку це місце відвідують гості, з метою відпочити в рамках зеленого туризму. Цей вид туризму включає катання на конях, прогулянки у лісі, збирання грибів та ягід і таке інше.

Активний відпочинок у Карпатах може включати інші прояви екстремального туризму: джип-поїздки, пішохідні або велосипедні прогулянки та інше. Наявність в Карпатах різноманітних мінеральних вод, вони є ідеальним місцем не тільки для відпочинку, але також для лікування. Санаторії та гірськолижні курорти, мальовничі природоохоронні території, розвинена матеріальна база, що дає можливість затишного відпочинку – все це свідчить, що Карпати це перспективне місце екстремального туризму в Україні.

Карпати найкраще місце для тих, хто любить активний відпочинок. Зрештою, багато видів екстремальних захоплень поєднуються з недорогими тарифами та дуже зручним природним ландшафтним покриттям. Майже всі гірські річки Карпат використовуються для сплавів. У той же час вони не потребують високого рівня підготовки. Гори повністю безпечні, вони не надто високі і сейсмічно стійкі. Великі сніжні ділянки тримаються тут п’ять місяців на рік.

В Карпатах є багато лижних баз. Крім того, звичайні санаторії та готелі Карпат розташовані переважно так, щоб можна було кататися на лижах та сноубордах. Екологія тут на найвищому рівні, тому, займаючись спортом для здоров’я або відпочинку, туристи не ризикують отримати неприємні наслідки. Активний відпочинок в Карпатах, доступний для туристів:

  • Альпінізм. Найбільш розвинені місця для альпінізму в районі гори Говерла.
  • Гірські лижі, сноуборд. Лісові схили та гірськолижні підйомники присутні на кожному курорті Карпат. Катання на лижах і сноуборді може бути п’ять місяців на рік, починаючи з листопада.
  • Сплави з перешкодами. Сплави організовані майже на всіх великих річках – Черемош, Прут, Стрий та ін.
  • Прогулянки по горах. Ландшафт Карпат забезпечує величезну різноманітність піших прогулянок – гірські походи пішки або катання на велосипедах по передгір’ї.
  • Полювання.
  • Риболовля.

Також буде цікаво:   «Укрзалізниця» запустила «Прикарпатський експрес»