Якщо ви бажаєте поділити приміщення на зони, тоді на допомогу прийдуть перегородки зі скла. Їх застосування підходить не тільки для офісних приміщень, а й для кімнат в приватному будинку. Перегородка зі скла в квартирі виконує різні функції – підвищення звукоізоляції, поділ одного приміщення на кілька і візуальне розширення простору, для отримання більше вільного місця.

Особливо практичним перегородки в тих випадках, коли житлова площа спланована некоректно. Завдяки цим деталям в інтер’єрі, неграмотність в плануванні можна легко компенсувати.

Скляні перегородки – переваги і недоліки

Спочатку роздільники у вигляді скла широко застосовувалися в інтер’єрах офісів або банків, а також торгових центрів. Тепер же перегородки зі скла – це відмінний елемент будь-якої квартири або будинку, за допомогою якого можна не тільки наповнити інтер’єр практичністю, але і створити неповторний дизайн.

Плюси роздільників дуже багатогранні і можуть бути такими:

  1. Перегородки можна використовувати в кімнатах з підвищеною вологість, при цьому вони не піддаються розмноженню грибка або цвілі.
  2. Можна створювати окремі кімнати з однією, не потребуючи в узгодженні цього процесу до законодавства.
  3. Компактність – практично в облаштуванні невеликих приміщень.
  4. За допомогою прозорих стекол легко візуально розширювати приміщення. Крім того, кімнату можна зробити ще більш освітленій, тому як крізь перегородки без особливих складнощів проникатиме сонячне світло.
  5. Роздільники зі скла виготовлені з найміцніших і екологічних матеріалів – загартоване скло і триплекс. Завдяки цим елементам в основі, перегородки витримують особливі навантаження і не б’ються на дрібні осколки.
  6. Догляд за роздільниками не складний. Досить просто регулярно проводити вологе прибирання.
  7. Поверхня матеріалу не піддається утворення подряпин або здуття.
  8. Легкість в експлуатації і відносно простий монтаж дозволяють швидко встановлювати скляні конструкції.
  9. У вас поєднана кухня і постійно заважають запахи? Перегородки зі скла відмінно впораються з цим.

Перераховані вище переваги – це ще не все, чим можуть похвалитися такі скляні роздільники – ці елементи добре піддаються декоруванню. Їх можна тонувати або фарбувати за домогою різнобавнох фарби, клеїти декоративні плівки або робити фотодрук. Такі перевтілення будуть дуже красиво і органічно виглядати на будь-який перегородці.

Також буде цікаво:   Як вибрати корм для кішки? Поради ветеренарів