Існують замінні та незамінні компоненти, запаси котрих у організмі потрібно поповнювати постійно. До перших належить колаген — білок, котрий відіграє важливу роль у нашому організмі. Колаген, котрий є одним із найбільш розповсюджених білків, виконує функцію основи сполучної тканини, котра з’єднує весь наш організм у єдине ціле. Колаген як будівельне волокно формує всю сполучну тканину: внутрішніх органів, сухожиль, опорно-рухового апарату, судин. Також колаген формує волосся, нігті та шкіру. 

NOW UC-II 120 рослинних капсул

Важливість колагену для нашого організму 

Можна уявити, що станеться з нашим організмом, якщо колаген у організмі припиниться вироблятися. Інколи, з різних причин, таке стається, тоді нестачу колагену можна визначити за поганим станом шкіри та волосся. Також при недостатньому виробленні колагену:

 • погіршується загальний стан волосся та зубів;
 • знижується рухливість суглобів;
 • швидко настає втома;
 • може спостерігатися набір зайвої ваги. 

Розмаїття вибору колагенових добавок 

Doctor's Best Collagen Types 1 и 3 200 грам

В магазині MonsterLab представлені добавки на основі колагену від різних виробників на сайті monsterlab.com.ua. Одним із кращих виробників БАД цієї категорії вважається Doctor’s Best. Продукція бренду містить колаген першого та третього типів найвищої якості. Регулярний прийом добавки зменшує біль у суглобах, у тому числі після отримання травм. Також ця добавка має такі ефекти: 

 • покращує загальний стан при остеоартриті;
 • має протизапальні властивості; 
 • передбачає утворення ранніх зморшок; 
 • сповільнює процеси старіння шкіри; 
 • пришвидшує процеси регенерації суглобів; 
 • покращує стан сполучної тканини; 
 • посилює вироблення гормону росту;
 • покращує загальний стан шкіри, нігтів та волосся.

Колаген у складі добавки пройшов етап ферментативного гідролізу, що забезпечує повноцінний склад амінокислот. Саме така обробка колагену робить його найбільш ефективним, покращує засвоєння.

Добавка від бренду KFD містить на 40% більше колагену та на 50% гіалуронової кислоти, якщо порівнювати з аналогами на ринку спортивного харчування. У складі препарату містяться тільки натуральні компоненти, зокрема екстракт чорної моркви. В добавці немає штучних барвників чи ароматизаторів, натомість продукт має приємний аромат.

Колаген від KFD вважається найякіснішою добавкою для спортивного харчування, адже основний активний компонент збагачений гіалуроновою кислотою. Ця амінокислота дуже важлива для повноцінної роботи суглобів, адже виконує функцію мастила, амортизатора, запобігає пошкодженню тканин під час тренувань. Також у складі містяться вітамін D3 і кальцій.

У добавці від California Gold Nutrition міститься рибний колаген, котрий є найбільш спорідненим із колагеном у людському організмі. Окрім цього, він може збільшувати синтез власного колагену в організмі. 

Також буде цікаво:   Чому болить голова і що з нею робити

Підібрати добавку колагену, котра підходить саме для ваших потреб, вам завжди допоможуть у магазині MonsterLab.