Боротьба з ринком піратського відео проходить не те щоб дуже успішно. Деякі фільми і серіали на прохання правовласників періодично видаляють з торрент-трекерів і вилучаються з сервісів онлайн відео, проте до цих пір це швидше виняток, ніж правило. Разом з цим зростає кількість абсолютно легальних онлайн-кінотеатрів. Вони дають можливість перегляду кінопродукції в хорошій якості за мінімальні гроші, а іноді і взагалі безкоштовно.

Українцям доступні сервісів, на яких, не порушуючи авторські права, де можна дивитись фільми та серіали легально.

1. Youtube Movies

Дивитися фільми на Youtube можна як безкоштовно, так і платно. Головна особливість — стрічки ідуть мовою оригіналу з субтитрами, які ви самі обираєте. Це гарна можливість для тих, хто хоче опанувати іноземну мову. Таким чином ви краще сприйматимете на слух.

2.   iTunes Store

На iTunes важко знайти щось дешеве, однак у вас буде вибір за що платити — кращу чи трохи гіршу якість. А також є важлива відмінність від інших сайтів: ви платите за той самий матеріал, що зазвичай є на лізенціонних DVD-дисках. Тобто можна спокійно обирати професійний український дубляж та насолоджуватися переглядом. Фільм можна взяти на прокат або придбати, що коштує по-різному. Єдиний мінус — вам потрібно завантажити програму, щоб змогти користуватися цим мультимедіапорталом.

3. Megogo

Megogo — один із легальних українських онлайн-кінотеатрів, який пропонує досить широкий асортимент фільмів. За невелику плату вам відкривається повний доступ кіно українською та російською мовами, яке представлене у високій якості. Ви можете дивитися скільки захочете, однак завантажити не вийде. Сайт розрахований тільки на перегляд.

4. divan.tv

Український divan.tv презентує користувачам середній асортимент фільмів, однак на сайті є також серіали. Фільмів українською не так багато, але вони є. За можливість дивитися весь контент портал пропонує досить демократичну ціну.

5. mubi.com

MUBI — англомовний сайт з великою кількістю фільмів. Ви отримуєте доступ до найрізноманітніших стрічок, серед яких фільми-переможці кінофестивалів. MUBI — онлайн-кінотеатр, який поєднує в собі також фахову соціальну мережу. Користувачі можуть ознайомитися з критикою, спілкуватися і знаходити однодумців. Оскільки контент іноземною мовою, це гарна можливість покращити рівень володіння англійської.

6. viki.com

Viki – досить маловідомий сайт в Україні, однак чудовий вибір для любителів азійських серіалів. В асортименті кінематограф Японії, Туреччини, Південної Кореї, Китаю і багато інших. Все це можна дивитися мовою оригіналу з субтитрами. Їх роблять аматори, об’єднуючись у фансаб-групи. Платити треба лише в тому разі, якщо ви хочете дивитися серії у високій якості — 720p.

Також буде цікаво:   Xiaomi підігріває інтригу щодо нового товару

7. Zoomby

Zoomby – повністю безкоштовний сайт з великим асортиментом. Наразі там можна дивитися і серіали, і мультфільми, і фільми, і телепередачі. Кіно представлене там у хорошій якості, однак із рекламою у кілька секунд.

8. oll.tv

oll.tv — ще один український кінопортал. У наявності у ньому більше 1000  фільмів, які можна безперешкодно дивитися за незначну місячну плату. Можливості подивитися щось безкоштовно немає.

9. Findanyfilm

Findanyfilm.com – британський сайт, який дозволяє купувати фільми в інтернеті, а також дивитися онлайн. Всі фільми англомовні. Портал розрахований на британську аудиторію, тому коштує трохи забагато для пересічного українця. Однак це також гарна можливість для тих, хто любить чути справжній голос героїв.

10. Google Movies

На Google Movies є дуже багато фільмів за порівняно низькими цінами. Придбати можна будь-який, а більшість — взяти на прокат. Сайт предоставляє якісний контент, а також завжди є останні новинки кінематографу.