У Мінську триває опозиційний «Марш свободи» на знак протестів проти фальсифікації результатів президентських виборів. Серед вимог – відставка чинного президента Олександра Лукашенка та звільнення затриманих учасників протестів.

За повідомленнями місцевих медіа, до стели «Мінськ – місто-герой» вийшли близько 200 тисяч людей. «Колосальна кількість людей біля стели. Просто погляньте, скільки учасників і національної символіки», – пише видання «Наша ніва» та публікує фото з акції.

Прихильники опозиції виходять на вулиці з біло-червоно-білими стягом – прапором заснованої в 1918 році Білоруської народної республіки (білий і червоний – це також кольори герба Великого князівства Литовського), а не з дотепер офіційним у Білорусі радянським зелено-червоним прапором.

Водночас у центрі Мінська відбувається провладний мітинг. Незалежні білоруські медіа повідомляють, що учасників мітингу автобусами організовано привозили до столиці з регіонів. 

До учасників акції вийшов Олександр Лукашенко. За словами Лукашенка, на площі зібралися 50 000 його прихильників, але очевидці називають цю цифру завищеною. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.