У Мінську триває опозиційний «Марш свободи» на знак протестів проти фальсифікації результатів президентських виборів. Серед вимог – відставка чинного президента Олександра Лукашенка та звільнення затриманих учасників протестів.

За повідомленнями місцевих медіа, до стели «Мінськ – місто-герой» вийшли близько 200 тисяч людей. «Колосальна кількість людей біля стели. Просто погляньте, скільки учасників і національної символіки», – пише видання «Наша ніва» та публікує фото з акції.

Прихильники опозиції виходять на вулиці з біло-червоно-білими стягом – прапором заснованої в 1918 році Білоруської народної республіки (білий і червоний – це також кольори герба Великого князівства Литовського), а не з дотепер офіційним у Білорусі радянським зелено-червоним прапором.

Водночас у центрі Мінська відбувається провладний мітинг. Незалежні білоруські медіа повідомляють, що учасників мітингу автобусами організовано привозили до столиці з регіонів. 

До учасників акції вийшов Олександр Лукашенко. За словами Лукашенка, на площі зібралися 50 000 його прихильників, але очевидці називають цю цифру завищеною. 

Також буде цікаво:   DeepState випустили застосунок із мапою перебігу воєнних дій