Обираючи машинку для підстригання волосся, можна знайти різні варіанти живлення — мережевий, акумуляторний та на батарейках. Актуальні моделі тримерів на батарейках доступні за посиланням https://comfy.ua/trim/pit_trim__batarejki/ по вигідним цінам. Про те, чи підійде вам такий тип та чим він відрізняється від інших, читайте далі в статті.

Мережеві тримери — надійність

Серед переваг класичного мережевого типу живлення простота конструкції та легка вага пристрою. Для використання вдома такий варіант підійде якнайкраще, тож якщо купуєте тример виключно для щоденного догляду за собою, то можна обійтися і без батарейок або акумулятору.

Але якщо ви збираєтеся працювати в салоні або брати машинку для стрижки в поїздку, то наявність дроту стане незручною. Вона буде обмежувати ваш рух навколо клієнта. Що стосується відряджень, мережеві пристрої недостатньо автономні.

Акумуляторні тримери — мобільність

Наявність акумулятора дозволяє працювати тримером незалежно від наявності електричної мережі. Крім того, акумуляторні моделі добре підходять для роботи з клієнтами, тому що дають велику мобільність переміщення навколо нього.

Серед мінусів акумуляторних тримерів наступні:

  • додаткова вага пристрою за рахунок батареї буде втомлювати руку;
  • тривалість роботи на одному заряді рідко перевищує 1 годину;
  • якщо акумулятор сяде, вам у будь-якому випадку знадобиться мережа, щоб відновити заряд;
  • час на зарядку часто перебільшує тривалість роботи пристрою.

Тримери на батарейках — легкість і зручність

Використання батарейок замість акумулятору дозволяє користуватися усіма перевагами акумуляторних тримерів, але усуває їхні недоліки. Батарейки мало важать, тож тример буде залишатися легким. Навіть якщо батарейки сядуть, їх можна легко замінити — взяти з собою зайву пару легко, навіть якщо ви їдете за кордон. У випадку ж роботи в салоні або барбершопі можна взагалі зробити великий запас батарейок і використовувати їх за необхідністю.

Отже, машинки для стрижки на батарейках — зручний варіант, який поєднує переваги обох попередніх типів тримерів. Такі пристрої добре підійдуть як для побутового, так і професійного використання. А для подорожей подібна модель взагалі стане незамінною.

Обирайте машинку для стрижки, що підходить саме вам — зробіть інвестицію в стильний зовнішній вигляд!

Також буде цікаво:   Лучшая кожа и фурнитура от Aligo Group