Вибирати вібратор треба по красі! Він повинен подобатися вам зовні. У цьому плані все як з чоловіками: комусь подобаються брутальні і масивні, кому-то – смішні і милі, кому-то – загадкові і витончені. Перше враження дуже важливе – і орієнтуватися треба на нього.

І лише потім переходите до підбору за параметрами.

Пульсатор або вібратор

Суть проста, пояснюють експерти Fun Factory, найбільшого в світі виробника іграшок для дорослих: пульсатор, на відміну від вібратора, здатний здійснювати справжнісінькі фрикції вперед-назад, як і живий чоловік. Вібратор, якщо прикласти його до потрібного місця (до ерогенної зони), створює там вібрації потрібного ритму і частоти.

Пульсатор (фото з мережі)

Під час вимушеного простою (чоловіка немає або він недієздатний) більш правдоподібним замінником буде пульсатор. А якщо у вас взагалі-то з сексом великих проблем немає, але хочеться нових відчуттів (може, навіть легких збочень), то чудово підійде вібратор.

Розмір

Найбільший зовсім не обов’язково найкращий. Однак треба розуміти, що пульсатори мініатюрними не бувають (поки, в усякому разі): занадто потужний механізм повинен розміщуватися в належному корпусі. Втім, більшість варіантів – цілком в рамках нормальної фізіології. Більшість експертів рекомендують не вибирати відразу все найбільше: а раптом буде боляче? Та й взагалі сила вібратора не в розмірі! Зовсім мініатюрні вібратори-пульки теж не кращий варіант на роль першого: можете просто не зрозуміти, в чому був сенс. Орієнтуйтеся на середні параметри – 13-17 см.

Форма

Форма залежить від ваших намірів і фантазій.

Вібратор-зайчик для подвійний стумуляціі

Якщо кунілінгус не є для вас єдино припустимою формою сексу, то ваш перший вібратор не повинен бути вузьким фахівцем по стимуляції клітора. В принципі, для клітора годиться будь-який вібратор, так що вибирайте той, що спочатку придатний для вагінальної стимуляції.

  • Вібратори з вигином на кінчику винаходили спеціально для пошуків точки G.
  • Шукати оргазм, стимулюючи одночасно і клітор, і вагіну, допомагають вібратори-кролики – з відростками.
  • А якщо ваш перший вібратор буде третім у ваших іграх з живим партнером, то вивчіть вібратори для пар.

Матеріал

Метал і пластик

Виглядають брутально і відмінно передають вібрацію. Але вони в буквальному сенсі холодні! Потім, коли ви освоїте багато різного і станете гарячою штучкою, що не боїться експериментів, можна буде завести металеві гаджети – для масажу ерогенних зон або для ігор в стилі BDSM. Але на роль першого вони навряд чи годяться.

Також буде цікаво:   Как работает ивент агентство Прищепкин Event-Team

Кібершкіра

Такі девайси вважаються найбільш реалістичними: на дотик вони нагадують людську шкіру. Але, по-перше, це найдорожчий матеріал, а по-друге, надто клопіткий в догляді: він відіб’є у вас бажання поповнювати колекцію (чим позбавить багатьох потенційних відкриттів).

Силікон

Вібратори з медичного силікону не викликають алергії або подразнення, легко миються і підходять для частих ігор. Моделі з цього матеріалу часто водонепроникні – їх легко мити, а деякі можна використовувати в душі або у ванні.

Управління

Починати треба з найпростішого – з кнопкового. В крайньому випадку (особливо для пар), з дистанційним пультом. А високі технології типу синхронізації з айфоном або комп’ютером залиште для наступного рівня.