Ви інтуїтивно розумієте, чому ви повинні замикати свої двері, коли виходите з дому, або, наприклад, навіщо потрібно ставити пароль на ваш смартфон. Але є багато цифрових входів, які ви постійно залишаєте відкритими, і найважливіший з них – це ваш Bluetooth.

Кожного разу, коли вам це абсолютно не потрібно, ви повинні вимикати його.

Мінімізація використання Bluetooth мінімізує ризик потрапити в руки шахраїв і хакерів. Існують спеціальні атаки, як, наприклад, BlueBorne, оголошена охоронною фірмою Armis кілька років тому, яка дозволяє підпорядкувати собі будь-який вразливе пристрій з включеним Bluetooth.

Недоліки не в самому стандарті Bluetooth, а в його реалізації у всіх видах програмного забезпечення. Windows, Android, Linux і iOS – всі були уразливі для BlueBorne, і мільйони все ще залишаються в небезпеці.

Так що вимкніть Bluetooth, якщо ви ним не користуєтесь. Можуть виникнути деякі незручності, наприклад, якщо ви підносите ноутбук до свого робочого столу і хочете, щоб він підключався до миші і клавіатури по Bluetooth автоматично. Але давайте будемо чесні: якщо ви будете просто включати і включати його кожного разу, особливої незручності вам не додасться. Але ви, ймовірно, більшу частину часу просто не використовуєте Bluetooth.

А якщо ви використовуєте його 24/7 на своєму телефоні через периферійні пристрої, такі як розумний годинник або навушники, ви можете, принаймні, відключити його на інших своїх пристроях.

Також буде цікаво:   Установка Windows XP на ноутбук