Для браузера Vivaldi, створеного одним із засновників Opera Йоном фон Течнером, вийшло перше велике оновлення з моменту релізу програми. У версію 2.0 увійшло понад 1 500 нововведень, серед яких – розширені можливості настройки інтерфейсу, шифрування даних користувача і зручне управління вкладками.

Налаштовується

Розробники істотно оновили зовнішній вигляд Vivaldi. Тепер можна використовувати вертикальну панель з вкладками і перенести адресний рядок вниз. З’явилися теми, кольори яких підлаштовуються під гамму відкритого сайту. Є можливість налаштувати автоматичну зміну тем.

Захищена синхронізація даних

У Vivaldi 2.0 можна синхронізувати історію, закладки, нотатки та інші дані між пристроями. Все це захищене наскрізним шифруванням: компанія не може переглядати вашу особисту інформацію.

Управління вкладками

У першій версії браузера можна було збирати вкладки в групи і закріплювати їх. Тепер з’явилася можливість бачити дві вкладки одночасно в режимі розділеного екрану, а також переглядати їх у вигляді списку. Отже, перемикатися між ними стало простіше.

Оновлена ​​бічна панель

На бічній панелі розташувалися кнопки швидкого доступу до завантажень, історії відвідувань, нотаток, закладок і веб-додатків.

Спрощена навігація

У версії 2.0 можна налаштовувати жести мишею і поєднання клавіш, щоб швидко використовувати ті чи інші функції браузера. Був поліпшений і розділ з історією: з’явилися календар і графіки з докладною інформацією про вашу активність в мережі.

Фото: vivaldi.com

Також буде цікаво:   Нові iPhone провалилися в Індії на 50%