Протягом довгого часу всі українці чекали, коли відкриють безвізовий режим для Європи. І 11 червня 2017 року ця здійснилося. Ніяких довідок, звітів і додаткових витрат тепер не потрібно. Головне, щоб у кожного громадянина України був біометричний закордонний паспорт. На самому початку люди не вірили, що без візи можна перетнути кордони, але першопрохідці перевірили і затвердили безвізовий режим.

Нагадуємо, що безвізовий режим дозволить нам перебувати до 90 днів за півроку в Європі. Близько 30 країн готові нас прийняти в будь-який момент варто лише пред’явити біометричний закордонний паспорт. Оформити його дуже легко. Можна звернутися на сайт компанії «Поїхали з нами» і дізнатися детальну інформацію. Є звичайні терміни на оформлення закордонного паспорта та є більш прискорені. Вартість звичайно трохи вище на термінові, але це дозволить швидше отримати біометричний паспорт.

Давайте розберемося навіщо потрібно всім оформити новий закордонний паспорт. Перша причина, вартість візи та вартість біометричного паспорта приблизно однакова. Тільки чи ви на 10 років отримуєте без віз в’їзд або на 1 раз. Друга причина, це наші улюблені гарячі тури. З звичайним закордонним паспортом ви можете полетіти лише в деякі країни, а якщо зробити біометричний, тоді величезний вибір відпочинку буде надано.

Найбільш затребувані країни з біометричним паспортом – це Іспанія, Греція та Італія. Адже вони кращі для літнього європейського відпочинку. Розглянемо їх більш детально.

Іспанія – це чудова країна. Чисті пляжі, дуже розвинена інфраструктура, доступні ціни та звичайно ж всіма улюблене місто Барселона. Іспанія подобається абсолютно всім, починаючи від самого яскравого і відомого на весь світ острова Ібіца, де життя кипить протягом усього дня і ночі. Продовжують підкорювати всіх туристів великі твори Гауді, не можна передати словами цей захват, який відчувають люди дивлячись на них. Відомі і доступні за палаючим турам узбережжя Коста Брава і Коста Дорада. І звичайно для любителів іспанського футболу це просто рай. Фанати з усього світу літають в Іспанію, щоб побачити улюблений усіма клуб Барселона. І для України відкрилася прекрасна можливість літати на улюблені матчі благадаря біометричних закордонних паспортах.

Греція вже давно полюбилася всім туристам, навіть незважаючи на візи, постійно українці відвідують цю країну. Найчистіші пляжі з кришталево чистою водою, безліч екскурсійних програм з відвідуванням руїн. Дуже смачна кухня та й взагалі Греція вважається прекрасним місцем для сімейного відпочинку. Тому без віз для України дуже порадувало любителів цієї країни, практично за перші місяці все оформили біометричний паспорт і тепер на 10 років літають без додаткових витрат. Адже на сім’ю туристи платили понад 200 євро за візи. А завдяки біометричним закордонними паспортами і палаючим турам люди почали відпочивати в Греції за доступними цінами.

Також буде цікаво:   Україна відкрила кордон з ЄС і Молдовою

Ну і звичайно країна моди Італія. Завдяки палаючим турам і маючи на руках закордонний паспорт нового зразка стала доступна і для нас. Мілан – вишуканий місто з найвідомішими бутиками в світі. Венеція – це місто на воді про який знають абсолютно все, навіть діти. Рим – вражаюча екскурсійна програма. Ріміні – прекрасні пляжі. Ще багато можна говорити про Італію, яка вабить своєю різноманітністю туристів з усього світу. Маючи біометричний паспорт, українці без проблем можуть побачити всі ці краси своїми очима.

Підвівши підсумки, хочу сказати велике спасибі за надану можливість відвідувати прекрасні країни без віз з біометричними закордонними паспортами. Якщо ще підібрати гарячий тур, до речі в цьому прекрасно вам допоможе компанія «Поїхали з нами» то зможете по відмінним цінами побачити найкращі міста у світі. Хто ще не зробив закордонний паспорт нового зразка, раджу терміново починати цим займатися, так як він дозволить заощадити бюджет і спростити перетин кордону.