Apple почала поширення нової версії мобільної операційної системи iOS версії 12.1.3, яка виправляє різні помилки в роботі мобільних пристроїв компанії.

На жаль, якщо ви відноситься до тиї користувачів, чиї смартфони відчувають проблеми з підключенням до Wi-Fi і мобільного інтернету, то не варто розраховувати на те, що цей патч змінить ситуацію. Доведеться чекати, поки Apple випустить оновлення конкретно для цієї проблеми або сподіватися, що вона чудесним чином самоусунеться.

iOS 12.1.3 виправляє баг у роботі програми Messages, явні викривлення при виведення звуку на планшеті iPad Pro 2018, а також баги в роботі функціональності CarPlay, які проявлялися в тому, що нові смартфони iPhone XR, iPhone XS Max і iPhone XS постійно втрачають зв’язок з мультимедійною системою автомобіля.

Крім того, оновлення покращує роботу розумної колонки HomePod, зокрема, йдеться про підвищення стабільності підключення і якості звуку. Також усунений баг з мимовільної перезавантаженням колонки. Розумний годинник Apple Watch теж отримав оновлення watchOS 5.1.3, яке підвищило стабільність роботи і усунуло деякі помилки.

Залишається сподіватися, що нові прошивки не принесуть з собою нових проблем.

Джерело: www.gizchina.com

Також буде цікаво:   Windows 11: особливості, системні вимоги, дата релізу та інше