Вони додають вкладки, розумний пошук, багатопанельний інтерфейс та інші фішки, яких не вистачає стандартному «Провіднику».

  • Free Commander

У безкоштовному FreeCommander присутні вкладки, і це дуже полегшує життя тим, хто працює більше ніж з одною папкою одночасно. А ще тут є двохпанельний режим (причому панелі можуть розташовуватися як вертикально, так і горизонтально), зручне дерево папок, фільтр файлів за їхніми іменами і атрибутами, FTP-клієнт і навіть вбудований механізм зняття скріншотів.

  • Explorer ++

Повністю портативна альтернатива «Провідникові», яка працює без установки як з будь-якої папки, так і з зовнішнього носія.

  • Multi Commander

Дуже просунутий файловий менеджер. Функцій у нього стільки, що їх важко порахувати. Навряд чи в ньому з наскоку розбереться новачок, але ось досвідченим користувачам такий монстр припаде до душі.

  • XYplorer

Якісний файловий менеджер з підтримкою вкладок, потужним пошуком, зручним переглядом і інтерфейсом. Файли в ньому можна позначати кольоровими мітками, оцінювати їх, призначаючи рейтинг, сортувати за різними критеріями. Додаток підтримує навіть створення призначених для користувача скриптів для автоматичної обробки безлічі файлів, що буде корисно розробникам.

  • Total Commander

Надзвичайно популярний додаток, який може зробити з вашими файлами практично що завгодно. А що не ввійшло в стандартну поставку додається плагінами. Інтерфейс Total Commander викликає ностальгічні почуття, але можливості цього прекрасного менеджера з лишком перекривають недолік краси.

  • Double Commander

Вас вразила гора можливостей Total Commander, але ви не хочете платити за них? У такому випадку встановіть Double Commander. У цьому додатку присутня практично все те ж, що і в попередньому, але при цьому воно безкоштовно і навіть має відкритий вихідний код.

  • Directory Opus

У Directory Opus багато можливостей, але досить завантажений інтерфейс. Втім, це можна поправити. Програма містить вбудований переглядач документів і зображень, може шукати дублікати файлів і конвертувати зображення. За замовчуванням працює в двохпанельному режимі, підтримує вкладки.

  • Q-dir

Мініатюрний безкоштовний менеджер файлів. Його головна фішка – перемикається одним клацанням макет інтерфейсу. Вам потрібні дві або чотири панелі і вертикально розміщені папки? Просто ткніте відповідну кнопку у верхньому правому куті.

Також буде цікаво:   Назвали найпопулярніші кольори смартфонів