День Святого Миколая, Новий рік, Різдво і зимові канікули вже не за горами. Як визначитися з ідеальним місцем зустрічі довгоочікуваних свят? Звісно ви можете відпочити в Україні, а можете відправитись до Європи. Туры на Новый Год 2019 – це гарний час, щоб відвідати Європу. Якщо ви не хочете святкувати Новий Рік закордоном, то ось наша підбірка де провести зимові канікули в Україні.

Диканька

Про Диканьку, думаю, ви чули вдосталь. А що, якщо махнути в саме різдвяне село? Диканька знаходиться в Полтавській області і є однією з найбільш знаменитих сіл України. Тут вам і справжнісінька Миколаївська церква XVIII століття, в якій за легендою відспівували панночку з «Вія», і Троїцька церква, на стінах якої коваль Вакула зобразив «чорта в пеклі, так такого гидкого, що всі плювали, коли проходили повз», і Тріумфальна арка, побудована на честь прибуття сюди Олександра I. Місця тут незвичайні, просочені українськими повір’ями, любов’ю і гостинністю місцевих жителів.

Львів

Різдво у Львові – це вже традиція. І все ж, крім традицій, в цей раз будуть приємні сюпризи.

Міське свято Пампуха (7-11 січня, Шевченківський гай)

Різдво у Львові немислимо без колядок і пончиків, в цьому році їх будуть готувати не тільки за традиційними українськими рецептами, а й за рецептами інших країн світу. Пончики можна буде наколядувати скільки душі завгодно. Конкурсів теж буде більш ніж достатньо: Конкурс господинь, Конкурс чортів та ангелів.

Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди» (7-8 січня)

Традиційне вертепне дійство розпочнеться 7 січня в Музеї народної архітектури. Колядки, виступи вертепів, парад різдвяних зірок, зимові ігри, конкурси, а для любителів зимових ігор – катання з гірки на санчатах і каток, народні забави і конкурси. На наступний день дійство перенесеться на площу перед оперою.

Карпати

Важко собі уявити краще місце для зустрічі Нового року, ніж засніжені Карпати, дійсно казковий і гостинний край. Містична Гуцульщина, самобутній фольклор і смачний банош сподобається дорослим, що вже говорити про дітей.

Закарпаття

Чарівні мелодії, таємничі замки, купання в чанах, угорський колорит, Національний карпатський заповідник і природний національний парк Синевир, а також найвища вершина нашої країни Говерла – все це Закарпаття. На зимові свята там можна не тільки покататися на лижах і санках, але ще і взяти участь в народних обрядах на свята Святого Василя, Водохреща, і, звичайно ж, Різдва. Ну а Ужгород – красиве і романтичне місто, де вас чекає багата програма від дегустацій вина до параду Миколаїв і народних гулянь і ярмарків.

Також буде цікаво:   Куди поїхати мандрувати Україною

Кам’янець-Подільський

Старовинні замки та фортеці, польоти на повітряних кулях і іскристий дух козацьких та лицарських забав – це програма новорічних свят славного Кам’янця-Подільського. Вас чекає програма казкової ночі в середньовічній фортеці «Казка старої фортеці. Герої зі Скандинавії». З Кам’янця, до речі і зовсім подати рукою до іншої старовинної фортеці – Хотин.