Взяти себе в руки у будь-якій ситуації, ось що навчать вас ці книги.

«Ліки від нервів», Роберт Ліхі

Роберт Ліхі – доктор психології та когнітивно-поведінковий терапевт з великим стажем роботи. Він написав 28 книг, які можуть стати опорою для кожної зацікавленої людини. «Ліки від нервів. Як перестати хвилюватися та отримати задоволення від життя» — одна з найвідоміших робіт автора.

«Тонке мистецтво пофігізму», Марк Менсон

Якщо ви турбуєтеся, що все навколо розумніше, красивіше, багатше і здатніше за вас, то ця книга розвіє подібні ілюзії. Її автор, блогер і письменник Марк Менсон упевнений, що багато проблем виникають у сучасної людини саме через культ успіху. Його формуванню сприяють соціальні мережі, де життя виставляється у виграшному світлі, а все непривабливе залишається за кадром.

«Не годуйте мавпу», Дженніфер Шеннон

Дженніфер Шеннон – практикуючий фахівець із багаторічним досвідом. Вона віддає перевагу когнітивно-поведінковій терапії та спеціалізується на лікуванні тривожних розладів. Про них Дженніфер знає не з чуток: вона сама багато років страждала від хронічних кошмарів і панічних атак, але в результаті зуміла приборкати постійне занепокоєння.

«Століття тривожності», Скотт Стоссел

Американському журналісту Скотту Стосселу з юних років відомо, що таке панічні атаки, стрес та страх. Протягом багатьох років він шукав способи полегшити цей стан. Спираючись на праці вчених, а також власні знання та спостереження, автор у своїй книзі досліджує природу тривожності.

«Терапія занепокоєння», Девід Бернс

«Терапія занепокоєння» психотерапевта Девіда Бернса – це і книга, і робочий зошит, і посібник із застосування принципів когнітивно-поведінкової терапії. Видання підійде людям, які завжди й у всьому сумніваються, страждають від безсоння від нав’язливих тривожних думок, відчувають напади паніки.

«Порятунок від тривоги та депресії», Майкл Томпкінс

Книга доктора психологічних наук, фахівця з когнітивно-поведінкової терапії, лікаря вищої категорії та володаря багатьох інших регалій Майкла Томпкінса.

«Будь спок», Вебер Джилл

Ця книга є справжнім посібником боротьби з занепокоєнням у всіх його проявах. Джіл Вебер — клінічний психолог і фахівець із роботи з тривожними розладами, зібрав під обкладинкою лише перевірені методики з когнітивно-поведінкової терапії, які застосовуються навіть у особливо гострих випадках. Наприклад, за сильних панічних атак. Вправи з терапії прийняття, практики усвідомленості – додатковий арсенал боротьби з нападами тривоги.

Також буде цікаво:   Оголосили короткі списки фіналістів «Книги року BBC» у 2022 році