Якщо ви не можете підібрати слів, щоб висловити глибину романтичних почуттів, надихніть себе хорошими фільмами.

1. Марк і Джульєт з «Реальне кохання»

Якщо в наступному році пощастить, я буду зустрічатися з однією з цих дівчат. (Показує фото моделей.) А зараз дозволь мені сказати без надії і без жодного приводу, а тільки тому що Різдво (у Різдво говорять правду). Для мене ти досконалість. І моє розбите серце буде любити тебе, поки ти не станеш такою. (Показує фото мумії.)

2. Гаррі і Саллі з «Коли Гаррі зустрів Саллі»

Мені подобається, що ти мерзнеш, коли на вулиці +22 градуси. Мені подобається, що ти півтори години витрачаєш на те, щоб замовити сендвіч. Мені подобається ця зморшка, що з’являється у тебе на переносиці, коли ти дивишся на мене так, як ніби я псих. Мені подобається, що навіть в кінці робочого дня від мого костюма пахне твоїми парфумами. Мені подобається, що перед сном я хочу поговорити саме з тобою.

3. Арвен і Арагорн з «Володар кілець: Братство кільця»

– Ти пам’ятаєш, коли ми зустрілися вперше?
– Я думав, я опинився уві сні.
– Багато років минуло. У тебе не було тих труднощів, що виникли зараз. Ти пам’ятаєш, що я сказала тобі?
– Ти сказала, що будеш зі мною, відмовившись від безсмертя.
– Я хочу цього і зараз. Я краще розділю одне смертне життя з тобою, ніж проведу безсмертне на самоті.

4. Девід і Дайана з «Непристойна пропозиція»

– Я говорила колись, що люблю тебе?
– Ні.
– Я люблю тебе.
– Все ще?
– Завжди.

5. Філ і Рита з «Дня бабака»

Я хотів сказати, що ти найдобріша, найніжніша і найкрасивіша з усіх жінок. Я в житті не зустрічав людини, яка б була такою доброю до людей. Коли я вперше тебе побачив, зі мною щось сталося. Я ніколи не говорив про це, але мені захотілося обійняти тебе міцно-міцно. Я тебе не гідний. Але якщо було б можна, клянусь, я б тебе любив все життя.

6. Еллі і Ноа з «Щоденника пам’яті»

Життя буде не легким, а, навпаки, дуже важким. Доведеться боротися з цим кожен день, але я буду боротися, тому що ти мені потрібна! Я хочу, щоб ти була зі мною. Кожну мить. Завжди!

7. Донна і Сем в «Mamma Mia!»

– Навіщо весіллю пропадати? Що скажеш, Донна Шерідан? Тобі потрібна людина, щоб давати раду цьому острову?
– Ти що, з глузду з’їхав?
– Я розведений чоловік, який любив тебе 21 рік. І з того дня, як я ступив на цей острів, я намагаюся тобі сказати, як сильно, як шалено я люблю тебе. Ну давай, Донна, всього-то до кінця життя!

8. Елізабет і Джон з «Дев’яти з половиною тижнів»

Я хочу, щоб ти знала. У мене було багато жінок, дуже багато жінок. Але нічого подібного я не відчував. Навіть коли я тебе просто обіймаю, у мене зовсім інші почуття. Я ніколи не думав, що так сильно люблю тебе.

9. Кріс і Енні з «Куди приводять мрії»

Прости мене за те, що я більше ніколи тобі не дам. Я більше не куплю тобі сендвіч з м’ясом і соусом, тобі вони подобалися. Я ніколи не змушу тебе посміхнутися. Я хотів, щоб ми постаріли разом, старі перечниці, усміхнені над тим, як розвалюються їх тіла. Разом до кінця. Спасибі, що дозволила бути поруч з тобою. Ти була моїм життям. І я можу пробачити тебе за те, що чоловік не хотів би пекло раю, тільки щоб бути поруч з тобою.

10. Джоел і Клементина з «Вічного сяйва чистого розуму»

Я готовий померти, Клем, так я зараз щасливий. Зі мною ніколи такого не було. Я саме там, де повинен бути.

11. Пан Дарсі і Елізабет Беннет з «Гордості і упередження»

Ви занадто великодушні, щоб грати моїм серцем. Якщо ваші почуття не змінилися, скажіть мені про це негайно. Мої помисли, як раніше, незмінні. Всього одне слово змусить мене замовкнути. Але якщо ваші почуття все ж змінилися, я вам повторю, що ви полонили мою бідну душу і я люблю вас. І з цієї хвилини не хочу з вами розлучатися.

12. Бебі і Джонні з «Брудних танців»

Я боюся. Я боюся того, що я бачу, що я роблю, саму себе, але найбільше я боюся зараз вийти з цієї кімнати і ніколи більше за все своє життя не відчути те, що я відчуваю поруч з тобою.

13. Пейдж і Лео з «Клятви»

– Я клянусь бути тобі в усьому опорою. Ніжно любити тебе і терпляче оберігати нашу любов. Говорити, коли потрібні слова, і мовчати, коли слова не потрібні. Я згодна спробувати морквяний пиріг. Жити там, де добре твоєму серцю, і вважати це своїм будинком.
– Ти надто завищила планку. Клянуся пристрасно любити тебе тепер і назавжди. Я обіцяю зберегти це почуття і знаю: ця любов одна і на все життя. І я завжди буду пам’ятати про те, що, навіть якщо щось нас розлучить, ми завжди знайдемо дорогу один до одного.

14. Мелвін і Керол з «Краще не буває»

Тільки мені одному, бути може, відомо, що ти найкраща жінка на світі. Схоже, тільки я один розумію, як чудово усе, що ти робиш. Як чудово ти усе сприймаєш, як розмовляєш з людьми і як майже в усьому проявляються твої найкращі якості: твоя доброта і чесність. І мені здається, цього багато хто не помічає. І я дуже радий і пишаюся, що першим помітив це.

15. Капітан фон Трапп і Марія з «Звуків музики»

У дитинстві мені довелося несолодко, і юність була досить похмурою. Але десь там у похмурому минулому, мабуть, був момент істини. Тому, що ось ви стоїте тут, любите мене, хоча і не зобов’язані. Мабуть, в юності або дитинстві я зробила щось хороше і винагороджена за це.

Також буде цікаво:   5 звичок креативних та ефективних людей