Дізнайтеся, як створити власну тему оформлення, обмінятися настройками проксі-сервера і захистити додаток від чужих очей.

1. Клікабельні стікери

Щоб розглянути стікер краще, в мобільній версії Telegram затисніть його пальцем і почекайте. Картинка збільшиться. Можна водити пальцем по стікеру, не відриваючи його, і тоді збільшені зображення будуть перемикатися.

2. Пошук GIF

Коли слів недостатньо, на допомогу приходять гифки. В поле набору повідомлення, введіть @gif, натисніть пробіл, додайте запит і виберіть відповідний GIF-файл. Пошук здійснюється через Giphy.com, так що краще вводити запит англійською.

3. Пошук чого завгодно

Спеціальна команда дозволяє шукати в полі повідомлень Telegram слова і фрази через бота «Гугла» або «Яндекса».

4. Захист паролем

Щоб захистити месенджер паролем, відкрийте настройки і в розділі «Безпека» виберіть «Код-пароль». Введіть цифровий код або буквений пароль. Все, тепер у ваш месенджер просто так не ввійдеш. Заблокувати його можна в будь-який час, натиснувши на значок замка зверху.

5. Трансляція розташування

Обмінюватися геопозицією в месенджері досить зручно. Замість довгих описів у відповідь на питання «Ну де ти там?» Можна відправити співрозмовнику карту з відміткою.

6. Пересилання повідомлень з «Вибраного»

У Telegram є зручний інструмент «Вибране». Він дозволяє писати повідомлення самому собі. Змінюйте цю опцію по-різному, все залежить від вашої фантазії. Деякі навіть перетворюють Telegram в своєрідний менеджер заміток. А ще «Вибране» можна використовувати для написання чернетки повідомлень. Просто надішліть текст самому собі, а потім перешліть його комусь ще. Повідомлення при цьому буде виглядати так, ніби ви самі написали його адресату, а не переслали.

7. Обмін настройками проксі

Якщо у вас є хороший працюючий проксі, ви можете поділитися ним, відправивши друзям. Для цього відкрийте «Налаштування» → «Дані та диск» → «Налаштування проксі», виберіть потрібний сервер і натисніть на круглий значок поруч з ним. Після цього можете натиснути «Поділитися» і відправити дані через Telegram. Підключити проксі ваш співрозмовник зможе одним натисканням.

8. Створення власних тем

Всі звикли до того, що Telegram синій. Але це можна змінити – правда, тільки у версії для Android. Зайдіть в налаштування, відкрийте меню «Тема» і торкніться пункту «Створити нову тему». Ви зможете вибрати будь-який колір для різних елементів інтерфейсу.

9. Використання декількох акаунтів

Telegram для Android дозволяє використовувати кілька акаунтів в одному клієнті. Щоб випробувати цю функцію, відкрийте бічну панель і натисніть на «Додати обліковий запис». Введіть потрібні дані, і зможете перемикатися між акаунтами через бічну панель.

Також буде цікаво:   Huawei скоротила замовлення на свої флагманські смартфони

10. Автоматичний нічний режим

Ті, хто любить листуватися по ночах, оцінять вбудований в Telegram нічний режим. Відкрийте настройки теми і виберіть пункт «Налаштувати нічну тему». Тут можна задати розклад, за яким Telegram буде автоматично змінювати денну тему на нічну і навпаки.

Фото: telegram.com