Деякі країни починають поступово відкриватися для туристів, і мандрівники з невпевненістю планують свою відпустку. Щоб перші могли відновити економіку, а другі – відкинути всі сумніви, влади держав йдуть на сміливі рішення. Як відбувається відновлення туризму в усьому світі: від безкоштовних готелів та знижок на розваги до ваучерів на перельоти.

Мексика

У мексиканському Канкуні вже з початку минулого тижня працюють готелі і хостели. А щоб вони не були порожніми, влада міста пропонує класні бонуси для туристів. Так, тим, хто подорожує з дітьми, не доведеться платити за них в готелі. А за кожні дві оплачені ночі можна залишитися ще на дві безкоштовно. Те ж – і з орендою авто.

У цьому сезоні туристам також пропонують ваучери в СПА, знижки на гру в гольф, дешеві квитки на атракціони і спеціальні пропозиції в ресторанах. Якщо експеримент спрацює в позитивну сторону, відновлювати туризм таким способом почнуть і в інших регіонах країни.

Греція

Ще в травні прем’єр-міністр Греції заявив, що в цьому туристичному сезоні влада знизить податки на транспорт, в тому числі, на міжнародні перельоти. Аеропорти країни почнуть приймати туристів вже з 15 червня. Спочатку з 29 країн Європи, пізніше список планують переглянути.

Ті туристи, які захворіють під час відпочинку в Греції, зможуть отримати безкоштовну медичну допомогу і ліки. Їх сім’ї переселять в карантинний готель на час, поки будуть проводитися тести. До речі, так само планують на Кіпрі і в Єгипті.

Португалія

Влада Мадейри пропонує безкоштовно здати тести на коронавірус всім туристам, які прилетять на острів. Процес тестування вже розробляють в Регіональному управлінні охорони здоров’я та запустять в аеропортах після того, як Португалія відкриє кордони.

Безкоштовні тести після прибуття будуть робити і в Ісландії. Правда, тільки до липня. Після за них доведеться платити по €102. Але не потрібно буде ізолювати себе на два тижні.

Люксембург

У Люксембурзі заготовили 700 тисяч (!) ваучерів на безкоштовні ночі в готелях. Їх роздадуть жителям і резидентам сусідніх країн. Використовувати бонуси потрібно до кінця 2020-го.

Їх не можна витратити на їжу, розваги або відпочинок – тільки на ночі в готелях. Один ваучера економить €50. А якщо об’єднатись з ким-небудь – вийде і того більше!

Італія

Туристам, які зберуться в цьому році на Сицилію, влада планує оплатити половину вартості квитків і кожну третю ніч в готелі. Ваучери повинні з’явитися на офіційному туристичному сайті острова. А разом з ними – безкоштовні квитки в музеї та на місця археологічних розкопок.

Також буде цікаво:   European Best Destinations назвав кращі туристичні напрямки

Японія, Китай і Мальта

А в цих країнах поки вирішили зосередитися на внутрішньому туризмі, тому всі бонуси підготували тільки для місцевих жителів. Так, наприклад, японці будуть отримувати по €169 за кожен день подорожі по країні. Ці гроші видадуть сертифікатами, які можна використовувати в магазинах, ресторанах і кафе.

Кожен житель Мальти отримає п’ять ваучерів по €20. Чотири з них можна витратити на готелі, бари і ресторани, один – на шопінг в будь-яких магазинах.

На відновлення туристичного сектора в Китаї влада вже виділила €1,5 мільярда. Їх теж роздадуть ваучерами і дозволять використовувати в кафе, ресторанах і магазинах. А до всього цього – для заняття спортом, освіти і розваг як офлайн, так і онлайн.