Не забувайте про важливість доброго змащувача.

Що таке мастурбатор

Уявіть собі мастурбатор – сексуальну іграшку для чоловіків. Перша модель нагадувала маленький ліхтарик з кришкою, всередині якого знаходилась імітація вагіни, рота або ануса. З течією часу з’явилися яйця, кільця, циліндри, що не нагадують жодних анатомічних частин тіла, а також моделі з вібрацією та способом всмоктування.

Хоча часто кажуть, що надто багато доброго може бути шкідливим, це не стосується мастурбації. Хоча рука завжди доступна, відчуття, що вона надає, не можуть зрівнятися зі стимуляцією від партнера. Тому мастурбатор – прекрасний спосіб урізноманітнути як соло, так і спільний секс.

Як користуватися мастурбатором?

Все просто: нанесіть трохи лубриканту і розпочинайте стимуляцію. Пам’ятайте, що лубрикант повинен бути на водній основі, щоб не пошкодити поверхню мастурбатора. Придбавши його, можна також звернутися до консультанта, щоб отримати рекомендації щодо найкращого варіанту для обраної моделі.

Після використання ретельно промийте мастурбатор спеціальним засобом для чищення секс-іграшок. Вони доступні для придбання у секс-шопах та на маркетплейсах.

Чи може мастурбатор шкодити?

Так, є певні ризики. Хоча ви можете мастурбувати щодня, іноді можна завдати шкоди самому собі. Якщо ви забудете про використання лубриканту і будете виконувати інтенсивні рухи, це може призвести до механічної травми чутливої шкіри статевого члена, також до червоніння, болю, набряку та збільшеної чутливості шкіри. Крім того, можливе приєднання інфекції.

Якщо ви помітили такі ознаки, варто негайно припинити мастурбацію та утриматися від сексу до повного відновлення шкіри. Щоб полегшити симптоми, можна нанести гель з алое, який сприятиме швидшому загоєнню.

Важливо також зазначити, що при виборі мастурбатора слід звернути увагу на його якість та матеріал, з якого він виготовлений. Важливо обирати безпечні іграшки, які не містять шкідливих речовин, що можуть викликати алергічні реакції або подразнення шкіри.

Загалом, мастурбатор може бути чудовим доповненням до сексуального задоволення, проте слід користуватися ним розумно, дотримуючись правил гігієни та безпеки. Завжди слід слухати своє тіло і не допускати перенапруження або пошкодження шкіри.

Також буде цікаво:   10 психологічних трюків, які допоможуть сподобатися людям