Навіть ті, хто ніколи не стикався з таким неприємним захворюванням, як геморой, знають, що таблетки у його терапії майже ніколи не застосовуються, мова частіше йде про свічки та мазі. Яку ж форму лікарського засобу обрати, щоб якнайскоріше одужати?

Свічки від геморою: переваги використання

Ректальні супозиторії (свічки від геморою) частіше за все доктор пропонує при внутрішній або комбінованій формі захворювання. Це дійсно зручний засіб, бо вводиться безболісно, має швидку дію та не потрапляє у кровообіг. Придбати свічки від геморою можна в інтернет-аптеці add.ua. Постійно діє бонусна система Аптеки Доброго Дня: за кожний придбаний товар покупцеві нараховують бонуси, які можна витратити під час наступної покупки. Слід скористатися і акційними пропозиціями аптеки.

Серед переваг ректальних супозиторіїв також:

  • дія суто в зоні введення (фармпрепарат не впливає на функціонування сусідніх органів);
  • м’яка дія на внутрішні шишки;
  • перешкоджання ушкодженню внутрішніх стінок ректального каналу;
  • розм’якшення твердого калу;
  • тонізація стінок кишківника.

Серед найбільш популярних препаратів слід назвати Проктозан та Реліф, що знімають набряк та запалення, Гепатромбін, що здатний розчиняти тромби, а також метилурацилові свічки, що стимулюють регенерацію тканин та сприяють загоєнню ран.

Мазі від геморою: переваги використання

Мазі доцільно використовувати при зовнішньому геморої (для нанесення на зовнішні варикозні вузли), вони діють місцево, що дозволяє зменшити ризик виникнення алергічних реакцій (це одна з великих переваг, якщо порівнювати дану лікарську форму з препаратами системної дії). Тому лікари призначають мазі вагітним та матерям, що годують грудьми.

Недоліком мазі є її структура та жирна база, вона не може цілком вбиратися у шкіру, тож на білизні можуть залишитися неприємні плями, що важко виводяться.

Серед найбільш популярних препаратів слід назвати Реліф (гемостатик, що зупиняє кровотечу), Прокто Глівенол та Троксевазин, що знімають набряклість слизових та діють як регенеранти, протизапальні Проктоседил та Ультрапрокт, Постеризан, що має здатність стимулювати місцевий імунітет.

Доктор вибирає лікарську форму (свічки або мазь) в залежності від перебігу та стадії захворювання, часом обидві форми використовують в одній лікувальній схемі, щоб якнайскоріше пацієнт отримав полегшення.

Також буде цікаво:   Як підвищити тиск: 5 швидких способів, які точно допоможуть