Перед вами онлайн карта поширення коронавіруса з наданням графічної і статистичної інформації в реальному часі, яка оновлюється кожен день о 11:00 годині. Статистика COVID-19 прогнозується на основі офіційних даних Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), тому додавайте проект в закладки і будьте в курсі.

Карта коронавіруса підкаже актуальну інформацію в реальному часі про кількість тих, що заразилися і видужали в Україні, а окремо представлення карта для світу “онлайн карта коронавіруса COVID-19“. Карта поширення коронавіруса оновлюється регулярно.

Coronavirus COVID-19

Офіційна назва COVID-2019. Сімейство вірусів складається з 39 видів збудників. Всі ці віруси об’єднує білкова оболонка, покрита поруч ворсинок. В полі зору мікроскопа ця оболонка нагадує корону. Велика частина з них не є небезпечною для життя людини. Перша серйозна епідемія, пов’язана зі збудниками цієї групи, була зафіксована в 2003 році. Тоді ТОРС-CoV забрав життя 623 людей, викликаючи важку форму атипової пневмонії.

Спалах захворюваності в Китаї також продемонстрував високий ризик стрімкого ураження тканин легенів. Карта коронавіруса показує останні дані по всіх країнах світу. Всесвітня організація охорони здоров’я привласнила цього штаму збудника індекс 2019 nCoV, офіційний COVID-2019. До недавнього часу вважалося, що цей вірус небезпечний виключно для тварин. На думку вчених, перше зараження людини відбулося при прямому контакті з кажаном. На сьогоднішній день підтверджена можливість передачі збудника від людини до людини повітряно-крапельним шляхом.

У дорослих здорових пацієнтів захворювання протікає в легкій формі. Лише в 16% випадків вірус викликає важкі ураження легень, нервової системи, тканин шлунково-кишкового тракту. Всі випадки летального результату від цього захворювання були пов’язані з важкими формами пневмонії – запалення легеневих тканин. Особливо небезпечно зараження людям з ослабленим імунітетом. До групи ризику входять люди похилого віку, діти, пацієнти, які страждають на тяжкі хронічні захворювання.

Онлайн карта коронавіруса в реальному часі

На нашому сайті працює онлайн карта COVID-19 в реальному часі по Україні та іншим країнам світу, що відображає статистику на сьогодні. Тому ви можете отримати завжди актуальну і свіжу статистичну інформацію, яка взята з офіційних джерел, включаючи Всесвітню Організацію Охорони здоров’я та Китайський центр по дослідженню епідеміологічних захворювань.

Статистика оновлення карти з відображенням ситуації по хворим в світі – кожні 15 хвилин, в Україна – кожні 24 години.

Важливе оновлення: ви можете натиснути на окреме місто і подивитися детальний графік зараження, видужань і летальних випадків.

Статистика COVID-19 на сьогодні

Онлайн карта світу – це докладна статистика коронавіруса на сьогодні, карти поширення Уханьского вірусу в режимі реального часу. Ми беремо дані з офіційних джерел. Щоб бути в курсі останніх новин, просто додайте проект в закладки використовуючи комбінацію CTRL + D або діліться посиланням в соціальних мережах.

Онлайн карта поширення COVID-19 в Україна буде корисна для отримання своєчасної інформації про кількість заражених, загиблих, видужали і тих, хто перебуває на підозрі в Україна.

Також буде цікаво:   Рентгенологічне дослідження нирок і сечовивідних шляхів 

Заходи безпеки

В даний час у всіх містах і регіонах України введений режим карантину та надзвичайний стан. Переконливе прохання всім громадянам дотримуватись вимог регіональних представників влади та МОЗ. Дотримуйтесь дистанціювання не менше 2 метрів від інших людей, стежте за станом здоров’я. При виникненні підозрілих симптомів звертайтеся відразу до свого сімейного лікаря.

Правила карантину в Україні

В даний момент в Україні встановлено такі обмеження:

  • всі освітні установи не працюють;
  • заборонені масові зібрання людей кількістю понад 10 осіб;
  • закриті розважальні центри, кінотеатри, музеї та інші заклади культури і дозвілля;
  • призупинено роботу торгових центрів і ринків, за винятком продовольчих секторів і продуктових супермаркетів;
  • закриті заклади побутового обслуговування та сфери послуг (салони краси, спортзали і т.д.);
  • обмежена робота закладів громадського харчування (кафе і ресторани не приймають відвідувачів, але можуть виконувати доставку на замовлення);
  • в медичних установах призупинено проведення планових операцій (винятком є ​​термінові і невідкладні);
  • заборонений в’їзд на територію країни іноземних громадян.

Обмежено транспортне сполучення

Посилений карантинний режим в Україні поширюється на всі види транспорту (за винятком особистого).

Пункти пропуску через український кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення були закриті з опівночі 17 березня. З цього ж дня “Укрзалізниця” скасувала всі міжнародні поїзди.

Жорсткі обмеження встановлені для внутрішніх перевезень:

  • 17 березня було призупинено роботу метро в Києві, Дніпрі, Харкові;
  • залізничне сполучення всередині країни було зупинено з 12:00 18 березня;
  • залізничні вокзали закриті для відвідувачів, окрім кас, де можна оформити повернення квитків;
  • введена заборона на регулярні та нерегулярні автобусні перевезення міжміського, міжобласного та внутрішньообласного сполучення;
  • автобусам заборонено в’їзд на територію автостанцій, власникам автостанцій заборонено продавати квитки автоперевізникам;
  • з 12:00 18 березня в міських тролейбусах, маршрутках, автобусах, трамвайних вагонах кількість пасажирів не повинна перевищувати 10 осіб.

У Києві встановлені додаткові обмеження на проїзд в міському транспорті – у пасажирів обов’язкова наявність масок.

Контроль за дотриманням правил карантину в транспорті здійснюють правоохоронні органи.

Чим загрожує порушення карантину

У прийнятому ВР законопроекті про заходи боротьби з коронавірусом передбачено посилення відповідальності за порушення карантинного режиму:

  • штраф від 17 до 34 тис. грн – для громадян;
  • штраф від 34 до 170 тис. грн – для посадових осіб.

У разі, якщо порушення правил карантину було навмисним і призвело до поширення хвороби, винному загрожує кримінальна відповідальність у вигляді:

  • штрафу від 17 до 51 тис. грн.;
  • або арешт на 6 місяців;
  • або обмеження волі на 3 роки.

Недотримання правил карантину, що призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків, карається позбавленням волі на 5-8 років.